ProArch - Stałe zęby na implantach | Agnieszka Sicińska
implanty zębów     protetyka     rekonstrukcje     licówki     zabieg ProArch

Zabieg ProArch – stały łuk zębowy, proteza na implantach

Technika leczenia implantologicznego zwana ProArch „całość na czterech implantach” jest przeznaczona do leczenia pacjentów, którzy utracili bądź mają zakwalifikowane do usunięcia wszystkie zęby w żuchwie, szczęce lub w obrębie całej jamy ustnej.  Wyjątkowość metody ProArch polega na optymalnym wykorzystaniu istniejących warunków kostnych i precyzyjnej lokalizacji implantów, bez konieczności odbudowy kości.

Pozwala to znacznie obniżyć koszty leczenia i uniknąć ewentualnych powikłań po zabiegach rekonstrukcyjnych. Istotne jest to, że pacjent w trakcie jednego zabiegu może mieć usunięte zęby, osadzone implanty i przykręcone mosty (na stałe) czyli opuszcza klinikę z uzębieniem, nie wymagającym wyjmowania.

To czy będzie to uzębienie docelowe, poddawane korekcie po pełnym wygojeniu implantów, czy zamieni je na inną pracę protetyczną, zależy od decyzji pacjenta. Niestety nie każdy pacjent może być zakwalifikowany do leczenia tą metodą. Pacjent, którego możemy leczyć bez odtwarzania tkanki kostnej musi mimo zaawansowania techniki ProArch, dysponować wystarczającą ilością kości. Dlatego też bezwzględnym warunkiem do oceny możliwości przeprowadzenia leczenia bez odtwarzania tkanki kostnej jest wykonanie analizy radiologicznej.

 

[ PRZECZYTAJ TEŻ >>  CAŁY ŁUK ZĘBOWY NA 4 IMPLANTACH,
DLA KOGO JEST TA METODA LECZENIA
?]

 

implanty zębów     protetyka     rekonstrukcje     licówki     zabieg ProArch
Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt