Most Zębowy na 4 implantach w Jeden Dzień to kompletne rozwiązanie dla brakujących zębów.

W trakcie zaledwie jednego dnia możesz zmienić swoje życie.

Tak! Zabieg można zrobić w jeden dzień.

Metoda Agnieszki Sicińskiej daje możliwość na:

 • wykonanie zabiegu odbudowy zębów góra i dół (2 łuki zębowe) na jednej wizycie;
 • odzyskanie uśmiechu na implantach nawet w sytuacji zaniku kości;
 • zastosowanie implantów zygomatycznych (jarzmowych);
 • wykonanie mostów na implantach bez dziąsła i bez redukcji kości;
 • wykonanie zabiegu w narkozie
 • zastosowanie tylko 4 implantów dzięki temu jest metodą ekonomiczną w porównaniu do innych zabiegów odbudowy zębów na 6 i więcej implantach.

Doświadczenie i bezpieczeństwo – zabieg wykonywany osobiście przez Agnieszkę Sicińską

Przychodzisz ze swoim starym uśmiechem i wychodzisz tego samego dnia z idealnym nowym. Taki zabieg nazywa się „Nowe Zęby w Jeden Dzień”. Metoda Agnieszki Sicińskiej.

Ta rewolucyjna metoda została zaprojektowana z myślą o zaledwie 4 implantach dentystycznych. Kiedyś wymagało to 6, 8 implantów a nawet więcej. Dzięki osadzeniu wszczepów pod kątem możemy wykorzystać więcej dostępnej kości, a tym samym uzyskać mocniejszą i stabilniejszą podstawę dla nowych zębów.

Korzystanie z mostu na 4 implantach „Nowe Zęby w Jeden Dzień” to wybór, który może przynieść wiele korzyści w porównaniu z tradycyjną protezą wyjmowaną.

Oto niektóre z korzyści:

 • Odczuwanie smaku: W przeciwieństwie do tradycyjnych protez, most na 4 implantach nie zakrywa podniebienia, co umożliwia w pełni odczuwanie smaku potraw.
 • Komfort i stabilność: Proteza na 4 implantach jest trwale osadzona w jamie ustnej i nie porusza się podczas jedzenia lub mówienia, zapewniając maksymalny komfort i stabilność.
 • Naturalny wygląd: Jest projektowana indywidualnie, aby idealnie pasować do kształtu i koloru Twoich naturalnych zębów, co sprawia, że wygląda jak prawdziwe zęby.
 • Siła żucia: Proteza na 4 implantach umożliwia powrót do normalnego jedzenia i trawienia dzięki przywróceniu 95% siły żucia.
 • Łatwe czyszczenie: Jest łatwa do utrzymania w czystości, podobnie jak naturalne zęby, dzięki czemu zapewnia ona wygodne użytkowanie.
 • Trwałość: Most zębowy na 4 implantach jest trwalszy niż tradycyjne protezy, co oznacza, że będzie służyć Ci przez długi czas.
 • Samoocena: W końcu, proteza na 4 implantach może poprawić Twoją samoocenę i pewność siebie, dając Ci piękny uśmiech i pozwala cieszyć się życiem bez obaw o protezę wyjmowaną.

UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ

       

Jak długo goją się wszczepione implanty z metodą Zęby w Jeden dzień?

Podczas trwającego 4 do 6 miesięcy okresu gojenia, będziesz korzystał ze swoich nowych zębów i w tym czasie zdecydujesz czy podoba ci się kolor, kształt, dopasowanie zgryz. Możemy dokonać niezbędnych korekt aby Twoje zęby były dokładnie takie jakie chcesz.

Nasz most zębowy wygląda jak prawdziwe zęby!

Wygląda naturalnie jak prawdziwe zęby i ma to czego nie mają tradycyjne protezy. Jest wykonany z akrylu, który jest bezpieczny dla pacjenta nie powodujący żadnych reakcji uczuleniowych i pozwalający uzyskać świetne efekty estetyczne. Dziąsła są perfekcyjnie dopracowane, aby naśladować subtelne różnice widoczne w kolorach prawdziwych dziąseł.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

Tradycyjne protezy czy mosty stałe na 4 implantach?

Tradycyjne protezy zakrywają podniebienie w którym znajdują się nasze kubki smakowe. Zakłócają odczuwanie smaków potraw. Most „Zęby w Jeden Dzień”, nie posiada podniebienia. Możesz swobodnie odczuwać smaki potraw.

Tradycyjne protezy potrafią się ruszać podczas gryzienia. Powoduje to dyskomfort i konieczność używania klejów do protez. Nawet protezy na zatrzaskach się ruszają i nie są komfortowe.

Nasze stałe mosty są nieruchome, są wygodne i bardzo komfortowe, nie ma problemu z ich wyjmowaniem. Przywracają 95% siły żucia i są łatwe w czyszczeniu jak własne zęby.

Ile kosztuje zabieg odbudowy zębów mostem zębowym na 4 implantach metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszki Sicińskiej?

Cena zabiegu odbudowy jednego łuku zębowego góra lub dół przy całkowitym bezzębiu kosztuje od 33 000 zł. Cena nie zawiera ewentualnych ekstrakcji zębów, zabiegu w narkozie. Szczegółowy plan leczenia oraz kosztorys zabiegu pacjent uzyskuje na wizycie konsultacyjnej, która jest niezbędna przed wykonaniem zabiegu.

::> Cennik poglądowy

„Warszawska placówka oferująca unikalną metodę „Nowe Zęby w Jeden Dzień” Agnieszki Sicińskiej!
Jesteśmy jedyną placówką w Polsce, gdzie dzięki doskonałym warunkom i specjalistycznej metodzie możemy zaproponować pacjentom skuteczne i szybkie rozwiązania, nawet przy bardzo skomplikowanych problemach stomatologicznych.”

 

Czy jesteś gotowy aby się uśmiechać?

Umów się na konsultację implantologiczną już dziś! 

Lekarz Stomatolog, Implantolog Agnieszka Sicińska

Zadzwoń pod numer

722 238 558666 079 420 

Lub umów się przez kalendarz wizyt online Znany Lekarz 24/7

Znany Lekarz Agnieszka Sicińska

👇
Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt