Most, proteza zębowa w Jeden Dzień - kompletne rozwiązanie

Most – Proteza Zębowa na 4 implantach w Jeden Dzień to kompletne rozwiązanie dla brakujących zębów.

W ciągu zaledwie jednego dnia możesz zmienić swoje życie.

Tak! Zabieg można zrobić w jeden dzień.

Przychodzisz ze swoim starym uśmiechem i wychodzisz tego samego dnia z idealnym nowym. Taki zabieg nazywa się „Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska”.

Ta rewolucyjna metoda została zaprojektowana z myślą o zaledwie 4 implantach dentystycznych. Kiedyś wymagało to 6, 8 implantów a nawet więcej. Dzięki osadzeniu wszczepów pod kątem możemy wykorzystać więcej dostępnej kości, a tym samym uzyskać mocniejszą i stabilniejszą podstawę dla nowych zębów.

Korzystanie z protezy – mostu na 4 implantach „Nowe Zęby w Jeden Dzień” to wybór, który może przynieść wiele korzyści w porównaniu z tradycyjną protezą wyjmowaną.

Oto niektóre z korzyści:

  • Odczuwanie smaku: W przeciwieństwie do tradycyjnych protez, most na 4 implantach nie zakrywa podniebienia, co umożliwia w pełni odczuwanie smaku potraw.
  • Komfort i stabilność: Proteza na 4 implantach jest trwale osadzona w jamie ustnej i nie porusza się podczas jedzenia lub mówienia, zapewniając maksymalny komfort i stabilność.
  • Naturalny wygląd: Jest projektowana indywidualnie, aby idealnie pasować do kształtu i koloru Twoich naturalnych zębów, co sprawia, że wygląda jak prawdziwe zęby.
  • Siła żucia: Proteza na 4 implantach umożliwia powrót do normalnego jedzenia i trawienia dzięki przywróceniu 95% siły żucia.
  • Łatwe czyszczenie: Jest łatwa do utrzymania w czystości, podobnie jak naturalne zęby, dzięki czemu zapewnia ona wygodne użytkowanie.
  • Trwałość: Most zębowy na 4 implantach jest trwalszy niż tradycyjne protezy, co oznacza, że będzie służyć Ci przez długi czas.
  • Samoocena: W końcu, proteza na 4 implantach może poprawić Twoją samoocenę i pewność siebie, dając Ci piękny uśmiech i pozwala cieszyć się życiem bez obaw o protezę wyjmowaną.

Jak długo goją się wszczepione implanty z metodą Zęby w Jeden dzień?

Podczas trwającego 4 do 6 miesięcy okresu gojenia, będziesz korzystał ze swoich nowych zębów i w tym czasie zdecydujesz czy podoba ci się kolor, kształt, dopasowanie zgryz. Możemy dokonać niezbędnych korekt aby Twoje zęby były dokładnie takie jakie chcesz.

Nasza proteza – most zębowy wygląda jak prawdziwe zęby!

Wygląda naturalnie jak prawdziwe zęby i ma to czego nie mają tradycyjne protezy. Jest wykonana z akrylu, który jest bezpieczny dla pacjenta nie powodujący żadnych reakcji uczuleniowych i pozwalający uzyskać świetne efekty estetyczne. Dziąsła są perfekcyjnie dopracowane, aby naśladować subtelne różnice widoczne w kolorach prawdziwych dziąseł.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

Tradycyjne protezy czy mosty stałe na 4 implantach?

Brak podniebienia umożliwia w pełni odczuwanie smaku potraw

Tradycyjne protezy zakrywają podniebienie w którym znajdują się nasze kubki smakowe. Zakłócają odczuwanie smaków potraw. Proteza Zęby w Jeden Dzień, nie posiada podniebienia. Możesz swobodnie odczuwać smaki potraw.

Tradycyjne protezy potrafią się ruszać podczas gryzienia. Powoduje to dyskomfort i konieczność używania klejów do protez. Nawet protezy na zatrzaskach się ruszają i nie są komfortowe.

Nasze stałe mosty są nieruchome, są wygodne i bardzo komfortowe, nie ma problemu z ich wyjmowaniem. Przywracają 95% siły żucia i są łatwe w czyszczeniu jak własne zęby.

Czy jesteś gotowa aby się uśmiechać?

Umów się na konsultację implantologiczną już dziś!

Implantolog Agnieszka Sicińska

Zadzwoń pod numer

722 238 558 | 666 079 420

Lub umów się przez kalendarz wizyt online Znany Lekarz 24/7

Znany Lekarz Agnieszka Sicińska

👇

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt