Pełny łuk zębowy na 4 implantach w jeden dzień!

Stały most, proteza na 4 implantach w jeden dzień!

Protezy zębowe na 4 implantach najlepiej aby były przytwierdzone na stałe, nazywamy je wówczas „mostami stałymi na implantach”. Proteza stała – most na implantach daje komfort stabilnego niewyjmowanego uzupełnienia protetycznego.

Proteza oparta na lokatorach albo tzw belce przykręconej do implantów jest protezą wyjmowaną. Wykonanie jej, musimy odłożyć do czasu kiedy implanty wygoją się a tym samym nie jest to dobra technika do uzyskania protezy w jeden dzień.

Nowe Zęby w Jeden Dzień®

Nowe zęby w 1 dzień możemy osiągnąć stosując różne techniki. Dla moich pacjentów stosuję 2 nowoczesne i nowatorskie techniki ProArch i NeoArch. Obydwie techniki pozwalają na uzyskanie pełnego łuku zębowego na 4 implantach w ciągu jednej wizyty. Zazwyczaj nawet w trudnych warunkach są możliwości natychmiastowego zastosowania mostu stałego na implantach. Pracuję w klinice, w której mam do dyspozycji własne laboratorium protetyczne. Pacjenci nie są odsyłani do domu na dobę bez zębów. Zabieg kończy się osadzeniem stałego mostu na implantach w trakcie tej samej, jednej wizyty.

Natychmiastowe stałe mosty działają jak szyna, stabilizują implanty i ułatwiają ich gojenie. Pozwalają na uzyskanie pięknego uśmiechu w jeden dzień a nie po 24 godzinach ani po kilku miesiącach. Pacjent wchodzi na zabieg mając uśmiech nie nadający się do pokazania i tego samego dnia po zabiegu pacjent wychodzi z nowym uśmiechem w jeden dzień. Zęby na implantach zapewniają komfort i dyskrecję leczenia. Otoczenie nie domyśla się tego, co naprawdę zostało zrobione.

Zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną.

Zapisz się na konsultację implantologiczną w Warszawie, ul. Nowowiejska 37 Eurodental | Luxmed.
Zapraszam Agnieszka Sicińska

Na wizycie poza konsultacją otrzymasz indywidualny plan leczenia oraz kosztorys zabiegu.
(koszt wizyty konsultacyjnej 150 zł).
Na miejscu wykonujemy diagnostykę, zdjęcia rtg.

Kontakt i rejestracja wizyty

Od poniedziałku do piątku 08.00 – 20.00 | sobota 08.00 – 14.30

666 079 420 | 666 079 422 

lub przez kalendarz online (znany lekarz)

Agnieszka Ewa Sicińska – ZnanyLekarz.pl

 

 

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt