Stały most, proteza na 4 implantach w jeden dzień ! Nowe Zęby w Jeden Dzień metoda Agnieszki Sicińskiej

 

Najlepiej, aby protezy zębowe na 4 implantach były przytwierdzone na stałe, nazywamy je wówczas „mostami stałymi”. Proteza stała daje komfort stabilnego, niewyjmowanego uzupełnienia protetycznego. Proteza oparta na lokatorach albo tak zwanej belce jest protezą wyjmowaną. Wykonanie jej musimy odłożyć do czasu, kiedy wkręty wygoją się, a tym samym nie jest to dobra technika do uzyskania protezy w jeden dzień.

Nowe zęby w 1 dzień możemy osiągnąć, stosując różne techniki. Moim pacjentom proponuję dwie nowoczesne i nowatorskie techniki ProArch i NeoArch. Obydwie techniki pozwalają na uzyskanie pełnego łuku zębowego na 4 implantach w ciągu jednej wizyty. Zazwyczaj nawet w trudnych warunkach istnieje możliwość zastosowania natychmiastowego mostu stałego na implantach.

Dzięki implantom Straumann i Neodent możemy bardzo dokładnie i bezpiecznie połączyć implant z łącznikiem protetycznym. W metodzie Nowe Zęby w Jeden Dzień mamy możliwość zastosowania różnych systemów, dzięki temu proponujemy 3 standardy leczenia: ekonomiczny, standardowy i premium. Za każdym razem pacjent w dniu zabiegu ma osadzony most natychmiastowy do wszczepionych implantów i może cieszyć się pięknym uśmiechem.

Pracuję w klinice, w której mam do dyspozycji własne laboratorium protetyczne. Pacjenci nie są odsyłani do domu na dobę bez zębów. Zabieg kończy się osadzeniem stałego mostu na implantach w trakcie tej jednej i tej samej wizyty.

Implanty stomatologiczne – jakie są ich zalety?

Jeśli pacjent nie posiada własnych zębów a nie chce używać wyjmowanej protezy może zrobić zabieg polegający na odbudowie zębów z wykorzystaniem implantów. Implanty są nieruchome i doskonale sprawdzają się w stomatologii jako podstawa do zastosowania protetyki. Na implantach możemy zamocować korony protetyczne wyglądające jak własne zęby lub cały łuk zębowy (stały most) który dzięki implantom jest stabilny a pacjent nie odczuwa ruchomości protezy wyjmowanej.

Dzisiejsza protetyka stomatologiczna oparta na implantach daje niesamowite możliwości estetyczne. Potrafimy stworzyć indywidualny uśmiech, nowe zęby każdej osobie w jeden dzień. Zęby na implantach zapewniają komfort i dyskrecję leczenia. Wyglądają naturalnie a same implanty są bezpieczne.

Czy można w ciągu jednego dnia wyjść z gabinetu z pięknym uśmiechem?

W sytuacji, kiedy musimy usunąć jakieś zęby, a następnie wkręcić implanty i zrekonstruować kość, jednoczesne wykonanie zabiegu powoduje same korzyści. Jeden raz bierzemy wolny dzień, raz przyjmujemy antybiotyk, przechodzimy jeden proces gojenia po wszystkich procedurach medycznych. Najważniejsze jednak jest to, że wykonane na raz zabiegi chirurgiczne i natychmiast obciążone implanty mają lepsze warunki gojenia.

Trzeba pamiętać, że każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z przecięciem, a zatem uszkodzeniem naczyń krwionośnych w operowanym miejscu. Efektem dzielenia zabiegów jest to, że zamiast w najzdrowszą tkankę wkręcamy implanty w bliznę. Dotyczy to także rekonstruowanej kości i tkanek miękkich. Chcemy, aby wszystkie użyte w zabiegach rekonstrukcyjnych biomateriały i implanty zintegrowały się z organizmem pacjenta. W tym celu potrzebne są naczynia krwionośne, które wrosną w umieszczony biomateriał i uczynią go żywym. To samo dotyczy implantów.  Poza oczywistymi walorami społecznymi, wychodzimy od dentysty z zębami, proces gojenia przebiega lepiej, a przede wszystkim szybciej. Nie ma potrzeby wykonywania zabiegu tzw. drugiego etapu czyli wyłaniania implantów, a miejsca, gdzie implanty łączą się z dziąsłem wyglądają naturalnie pięknie. Skracając czas leczenia zmniejszamy nakłady finansowe pacjenta i szybciej zapewniamy nie tylko piękny, ale też radosny uśmiech.

Poglądowe ceny zabiegów stomatologicznych znajdują się w naszym cenniku. Szczegółowe informacje o kosztach zabiegu pacjent uzyskuje na wizycie konsultacyjnej.

Zabieg metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ® na implantach Neodent – cennik.
Cena zabiegu z wykorzystaniem 4 wszczepów Neodent – most dziąsłowy wynosi 33000 złotych.
Cena zabiegu z wykorzystaniem 6 wszczepów Neodent – most dziąsłowy wynosi 38000 złotych.

Zabieg metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ® na implantach Straumann – cennik.
Cena zabiegu ProArch z wykorzystaniem 4 wszczepów Straumann BLX – most dziąsłowy wynosi 43000 złotych..
Cena zabiegu ProArch z wykorzystaniem 6 wszczepów Straumann BLX – most dziąsłowy wynosi 47000 złotych..

Zabieg metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ® na implantach Straumann – cennik.
Cena zabiegu z wykorzystaniem 6 wszczepów Neodent – most bez dziąsłowy wynosi 40000 złotych.
Cena zabiegu z wykorzystaniem 6 wszczepów Straumann – most bez dziąsłowy wynosi 47000 złotych.

Podane ceny zawierają implanty Neodent lub Straumann, modelowanie wyrostka zębodołowego odpowiednio szczęki albo żuchwy, szablon chirurgiczny, natychmiastowy tymczasowy most na implantach.
Ceny nie zawierają: ewentualnych koniecznych ekstrakcji zębów, sedacji (jeżeli takie jest życzenie pacjenta), zdjęć rtg.

Aby zaplanować leczenie metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień , należy umówić się na wizytę konsultacyjną. Na naszej stronie w zakładce „Cennik” dostępny jest poglądowy cennik w którym znajdują się także inne usługi z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej.

JAK ZACZĄĆ?

KROK I – WIZYTA KONSULTACYJNA

* ZAPLANUJĘ LECZENIE I WYKONAM NIEZBĘDNE POMIARY PRZED ZABIEGIEM
* ELEMENTEM KONSULTACJI JEST TAKŻE PRZYGOTOWANIE KOSZTORYSU, CZĘSTO WARIANTOWEGO

KROK II – PRZEPROWADZENIE ZABIEGU

* WYKONAM ZABIEG I OSADZĘ UZGODNIONĄ PRACĘ PROTETYCZNĄ
UMOŻLIWIAJĄCĄ KOMFORTOWE FUNKCJONOWANIE BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU

KROK III – PROTETYKA I WIZYTA KONTROLNA

* PO KILKU MIESIĄCACH OSADZĘ DOCELOWĄ PRACĄ PROTETYCZNĄ
* USTALIMY RÓWNIEŻ PLAN WIZYT KONTROLNYCH

PRZYGOTOWANIE MIEJSCA DO IMPLANTACJI

– usunięcie zębów zakwalifikowanych do ekstrakcji
– potrzebne zabiegi odbudowy kości
– osadzenie implantów
– osadzenie pracy protetycznej

Nie tylko NOWE ZĘBY uzyskasz w jeden dzień.

PODCZAS JEDNEJ WIZYTY WYKONANE ZOSTANĄ WSZYSTKIE ZABIEGI.

😮

19000 IMPLANTÓW

W MOJEJ KARIERZE WSZCZEPIŁAM
PONAD 19000 IMPLANTÓW.
ZROBIŁAM  PONAD 1500 ZABIEGÓW ALL ON 4, ZĘBY W JEDEN DZIEŃ
ORAZ 20000 PEŁNYCH REKONSTRUKCJI UŚMIECHÓW

🙂

WIĘKSZOŚĆ MOICH PACJENTÓW
INFORMUJE MNIE, ŻE POWTÓRZYŁABY
ZABIEG I ŻE DOBRZE ZAINWESTOWALI PIENIĄDZE.

15 min

ZABIEG WSZCZEPIENIA POJEDYNCZEGO
IMPLANTU MOŻE TRWAĆ NAWET 15 MINUT

 Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ®

W TRAKCIE JEDNEJ WIZYTY
PACJENT OPUSZCZA GABINET
MAJĄC PRZYKRĘCONE DO IMPLANTÓW
PROTEZY ZĘBOWE (MOSTY NATYCHMIASTOWE)

😉

WIELU PACJENTOM PRZYWRÓCIŁAM
PEWNOŚĆ SIEBIE I RADOŚĆ ŻYCIA

      

Zadzwoń i umów wizytę.

Kontakt i rejestracja wizyty

Od poniedziałku do piątku 08.00 – 20.00 | sobota 08.00 – 14.30

        

Pacjentów zapraszam do gabinetu w Warszawie
PLAC UNII budynek A Stomatologia Luxmed, Puławska 2, 02-566 Warszawa

Zapraszam Agnieszka Sicińska

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt