Pełny łuk zębowy na 4 implantach w jeden dzień! | Agnieszka Sicińska

Stały most, proteza na 4 implantach w jeden dzień!

Najlepiej, aby protezy zębowe na 4 implantach były przytwierdzone na stałe, nazywamy je wówczas „mostami stałymi”. Proteza stała daje komfort stabilnego, niewyjmowanego uzupełnienia protetycznego.

Proteza oparta na lokatorach albo tak zwanej belce jest protezą wyjmowaną. Wykonanie jej musimy odłożyć do czasu, kiedy wkręty wygoją się, a tym samym nie jest to dobra technika do uzyskania protezy w jeden dzień.

Nowe Zęby w Jeden Dzień ® z użyciem technik ProArch i NeoArch

Nowe zęby w 1 dzień ® możemy osiągnąć, stosując różne techniki. Moim pacjentom proponuję dwie nowoczesne i nowatorskie techniki ProArch i NeoArch. Obydwie techniki pozwalają na uzyskanie pełnego łuku zębowego na 4 implantach w ciągu jednej wizyty. Zazwyczaj nawet w trudnych warunkach istnieje możliwość zastosowania natychmiastowego mostu stałego na implantach.

Dzięki implantom Straumann i Neodent możemy bardzo dokładnie i bezpiecznie połączyć implant z łącznikiem protetycznym. W metodzie Nowe Zęby w Jeden Dzień ® mamy możliwość zastosowania różnych systemów, dzięki temu proponujemy 3 standardy leczenia: ekonomiczny, standardowy i premium. Za każdym razem pacjent w dniu zabiegu ma osadzony most natychmiastowy do wszczepionych implantów i może cieszyć się pięknym uśmiechem.

Pracuję w klinice, w której mam do dyspozycji własne laboratorium protetyczne. Pacjenci nie są odsyłani do domu na dobę bez zębów. Zabieg kończy się osadzeniem stałego mostu na implantach w trakcie tej jednej i tej samej wizyty.

Implanty stomatologiczne – jakie są ich zalety?

Jeśli pacjent nie posiada własnych zębów a nie chce używać wyjmowanej protezy może zrobić zabieg polegający na odbudowie zębów z wykorzystaniem implantów. Implanty są nie ruchome i doskonale sprawdzają się w stomatologii jako podstawa do zastosowania protetyki. Na implantach możemy zamocować korony protetyczne wyglądające jak własne zęby lub cały łuk zębowy (stały most) który dzięki implantom jest stabilny a pacjent nie odczuwa ruchomości protezy wyjmowanej.

Dzisiejsza protetyka stomatologiczna oparta na implantach daje niesamowite możliwości estetyczne. Potrafimy stworzyć indywidualny uśmiech, nowe zęby każdej osobie w jeden dzień. Zęby na implantach zapewniają komfort i dyskrecję leczenia. Wyglądają naturalnie a same implanty są bezpieczne.

Poglądowe ceny zabiegów stomatologicznych znajdują się w naszym cenniku. Szczegółowe informacje o kosztach zabiegu pacjent uzyskuje na wizycie konsultacyjnej.

Zabieg Neoarch metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień ® – cennik.
Cena zabiegu z wykorzystaniem 4 wszczepów Neodent wynosi 27 000 złotych.
Cena zabiegu z wykorzystaniem 6 wszczepów Neodent wynosi 30 000 złotych.

Zabieg Proarch metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień ® – cennik.
Cena zabiegu ProArch z wykorzystaniem 4 wszczepów Straumann wynosi 30 000 PLN.
Cena zabiegu ProArch z wykorzystaniem 6 wszczepów Straumann wynosi 32 000 PLN.

Podane ceny zawierają implanty Neodent lub Proarch, modelowanie wyrostka zębodołowego odpowiednio szczęki albo żuchwy, szablon chirurgiczny, natychmiastowy tymczasowy most na implantach, zdjęcie kontrolne po zabiegu. Ceny nie zawierają: ewentualnych koniecznych ekstrakcji zębów, sedacji (jeżeli takie jest życzenie pacjenta).

Aby zaplanować leczenie metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień ®, należy umówić się na wizytę konsultacyjną. Na naszej stronie w zakładce „Cennik” dostępny jest poglądowy cennik w którym znajdują się także inne usługi z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej.

Zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną.

Zapisz się na konsultację implantologiczną w Warszawie, ul. Nowowiejska 37 Eurodental | Luxmed.
Zapraszam Agnieszka Sicińska

Na wizycie poza konsultacją otrzymasz indywidualny plan leczenia oraz kosztorys zabiegu.
(koszt wizyty konsultacyjnej 150 zł).
Na miejscu wykonujemy diagnostykę, zdjęcia rtg.

Kontakt i rejestracja wizyty

Od poniedziałku do piątku 08.00 – 20.00 | sobota 08.00 – 14.30

666 079 420 | 666 079 422 

lub przez kalendarz online (znany lekarz)

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt