Leczenie implantologiczne - metamorfozy | Agnieszka Sicińska Implanty Zębów

LECZENIE IMPLANTOLOGICZNE

METAMORFOZY

 

Pacjentka zgłosiła się z bardzo zaawansowaną chorobą przyzębia. Nie było żadnych szans na zachowanie jej własnych zębów. W trakcie jednej wizyty, jednego dnia usunęłam wszystkie zęby, osadziłam po 4 implanty metodą ProArch zarówno w szczęce jak i w żuchwie. Tego samego dnia osadziłam mosty natychmiastowe na implantach w szczęce i w żuchwie. Pacjentka uzyskała nowe zęby w jeden dzień, znowu mogła się uśmiechać i jeść bez obawy, że wypadną jej zęby.

 

Pacjentka zgłosiła się do mnie celem zastosowania leczenia implantologicznego. Przyszła bez zębów. Nie korzystała z protez, nie była w stanie nosić żadnej wyjmowanej protezy. Pacjentka miała profil bezzębnej staruszki mając 50 lat. Zaniki kości były olbrzymie, tkanki kostnej pozostało niewiele. Na szczęście dałam radę wykorzystać tkankę kostną, która pozostała. W czasie jednego dnia w jednym zabiegu osadziłam 4 implanty w szczęce i 4 implanty w żuchwie. Zastosowałam natychmiastowe mosty na implantach metodą ProArch. Dzięki odbudowie brakujących tkanek i zębów pacjentka uzyskała nowe zęby w jeden dzień. Profil staruszki znikł., pojawiła się harmonijna twarz i radosny uśmiech.

 

Pacjentka chciała się uśmiechać. Niestety wszystkie własne zęby pacjentki kwalifikowały się do usunięcia z powodu zarówno zaawansowanej próchnicy jak i zmian zapalnych oraz zgorzeli. Nie było żadnych wątpliwości. Pacjentka uzyskała nowe zęby w jeden dzień. W trakcie jednej wizyty, jednego dnia usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam 4 implanty w szczęce i 4 implanty w żuchwie w systemie NeoArch. Pacjentka uzyskała natychmiastowe stałe mosty na implantach. Odzyskała radość życia i pewność siebie. Nowy piękny uśmiech i Nowe Zęby w Jeden Dzień.

 

Pacjentka zgłosiła się do mnie na konsultację 2 lata temu. Zaplanowałyśmy leczenie. Nie ulegało żadnej wątpliwości, że wszystkie zęby są do usunięcia. Należało także odbudować tkankę kostną. Kilka tygodni temu, pacjentka zgłosiła się celem przeprowadzenia zaplanowanego wcześniej leczenia. W trakcie jednej wizyty usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, wykonałam zabiegi regeneracyjne odbudowujące tkankę kostną. Te zabiegi to tzw augmentacja zatok szczękowych i wyrostków zębodołowych szczęki i żuchwy. Zastosowałam implanty Straumann w technice ProArch. Na 6 implantach w szczęce i 6 implantach w żuchwie oparłam stałe mosty. Na jednej wizycie mimo naprawdę trudnych warunków usunęłam zęby, osadziłam implanty i stałe mosty na tych implantach. Pacjentka uzyskała Nowe Zęby w Jeden dzień, piękny, zniewalający uśmiech i pewność siebie.

 

Atrakcyjna pacjentka w wieku 55 lat, umówiła się na wizytę ponieważ chciała uzyskać piękny uśmiech i Nowe Zęby w jeden Dzień. Wszystkie zęby kwalifikowały się do usunięcia zarówno z powodu zniszczenia, jak i choroby przyzębia. W trakcie jednej wizyty, jednego dnia usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam 4 implanty w systemie NeoArch w szczęce i 4 w żuchwie. Zastosowałam natychmiastowe stałe mosty na implantach. Pacjentka uzyskała Nowe Zęby w Jeden Dzień i pozbyła się kompleksów a także niewygodnych protez.

 

40 letnia pacjentka wykonująca zawód medyczny. Przeszła chorobę nowotworową. Zgłosiła się do mnie ze znacznymi brakami zębowymi. Użytkowała niewygodne, ruchome protezy, których nie lubiła. Pozostałe zęby kwalifikowały się do usunięcia. Pacjentka utraciła nie tylko zęby. Nastąpiła również znaczna utrata tkanki kostnej, nie mówiąc o utraconej pewności siebie i radości życia. Konieczne było bardzo ostrożne i strategiczne postępowanie. Udało się zarówno odtworzyć utraconą kość, jak i przywrócić pacjentce uśmiech. W trakcie jednej wizyty usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, odbudowałam i zregenerowałam tkankę kostną. Mimo trudnych warunków z powodzeniem osadziłam implanty w szczęce i w żuchwie w systemie NeoArch. W trakcie tej samej wizyty pacjentka uzyskała nowe stałe mosty na właśnie osadzonych implantach. Zarówno w szczęce jak i w żuchwie zastosowałam po 6 implantów Neodent. Na tej samej wizycie mogłam osadzić natychmiastowe stałe mosty na implantach. Pacjentka odzyskała uśmiech i radość życia.

 

Pacjentka zgłosiła się, ponieważ chciała odzyskać piękny uśmiech. Leczenie implantologiczne musiało być tak przeprowadzone aby pozwalało na normalne funkcjonowanie i pracę. Nowe zęby w jeden dzień to było to, czego oczekiwała. W trakcie jednej wizyty usunęłam wszystkie przeznaczone do usunięcia zęby. W czasie tej samej wizyty zastosowałam zabiegi odbudowujące tkankę kostną, osadziłam implanty i natychmiastowe stałe mosty na implantach. Metoda ProArch, osadzenie natychmiastowych mostów na implantach, pozwoliła na dyskretne przeprowadzenie każdego etapu leczenia. Pacjentka mogła wykonywać swoją pracę. Nie była skrępowana brakiem zębów ani wyjmowaną protezą. Po okresie gojenia implantów przygotowałam docelowe, porcelanowe mosty. W trakcie pracy nad mostami porcelanowymi pacjentka miała pełen komfort, ponieważ cały czas korzystała z mostów natychmiastowych na implantach. Zabieg Nowe Zęby w Jeden Dzień zapewniły komfort i dyskrecję leczenia.

 

Pacjentka zgłosiła się ze znacznymi zanikami tkanki kostnej zarówno w szczęce jak i w żuchwie. Warunki pracy były naprawdę trudne. Pacjentka wymagała znacznej regeneracji tkanki kostnej, osadzenia implantów, a także mostów na tych implantach. Pomimo trudnych warunków, w trakcie jednej wizyty, wykonałam zabiegi odbudowy tkanki kostnej, osadziłam w strategicznych miejscach 8 implantów w systemie ProArch (4 w szczęce i 4 w żuchwie). Na tych implantach osadziłam natychmiastowe stałe mosty.

Pacjentka z zabiegu wyszła z nowym uśmiechem i Nowymi Zębami w Jeden Dzień. Po wgojeniu implantów wykonałyśmy docelowe mosty na implantach. Pacjentka w trakcie całego procesu leczenia była zaopatrzona w stałe mosty na implantach. W trakcie przygotowywania mostów docelowych na każdej wizycie odkręcałam natychmiastowe stałe mosty na implantach a po przymiarkach przykręcałam je z powrotem.
Nowe Zęby w Jeden Dzień zapewniają komfort, dyskrecję i przywracają uśmiech.

Młoda pacjentka, mama dwójki dzieci z zaawansowaną chorobą przyzębia. Wszystkie zęby w szczęce, mimo, że bez próchnicy chwiały się i niestety nie było możliwości leczenia ich. W trakcie jednej wizyty usunęłam 14 zębów w szczęce i zastosowałam 4 implanty Neodent techniką NeoArch. Na tej samej wizycie osadziłam stałe mosty zębowe. Pacjentka jednego dnia uzyskała nowe zęby i piękny uśmiech.

 

Młoda atrakcyjna pacjentka mieszkająca na stałe poza granicami Polski. Była zdecydowana odzyskać uśmiech. W szczęce zastosowałam w systemie ProArch 6 implantów Straumann. W trakcie jednej wizyty usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby górne, zastosowałam zabiegi odbudowy kości i osadziłam implanty i natychmiastowe stałe mosty na tych implantach. Dzięki zastosowaniu metody Nowe Zęby w Jeden Dzień, pacjentka w trakcie jeden wizyty odzyskała uśmiech i pewność siebie.

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt