Most na 4 implantach (cały łuk zębowy) Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

Metoda leczenia implantologicznego Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska „most na 4 implantach” jest przeznaczona do leczenia pacjentów, którzy utracili bądź mają zakwalifikowane do usunięcia wszystkie zęby w żuchwie, szczęce lub w obrębie całej jamy ustnej.  Wyjątkowość metody polega na optymalnym wykorzystaniu istniejących warunków kostnych i precyzyjnej lokalizacji implantów, bez konieczności odbudowy kości.

Pozwala to znacznie obniżyć koszty leczenia i uniknąć ewentualnych powikłań po zabiegach rekonstrukcyjnych. Istotne jest to, że pacjent w trakcie jednego zabiegu może mieć usunięte zęby, osadzone implanty i przykręcone mosty (na stałe) czyli opuszcza klinikę z uzębieniem, nie wymagającym wyjmowania.

To czy będzie to uzębienie docelowe, poddawane korekcie po pełnym wygojeniu implantów, czy zamieni się je na inną pracę protetyczną, zależy od decyzji pacjenta. Pacjent, którego możemy leczyć bez odtwarzania tkanki kostnej musi mimo zaawansowania techniki, dysponować wystarczającą ilością kości. Dlatego też bezwzględnym warunkiem do oceny możliwości przeprowadzenia leczenia bez odtwarzania tkanki kostnej jest wykonanie analizy radiologicznej.

Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

⭐️ Natychmiastowy efekt w dniu zabiegu

⭐️ Minimalny czas leczenia

⭐️ Metoda pozwala na optymalizację kosztów leczenia

Przeczytaj inne artykuły: artykuły i publikacje
Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska oryginalna metoda: www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt