Poradnik randkowania

Moja piękna, młoda przyjaciółka dentystka (38) umówiła się na spotkanie z młodym, przystojnym facetem. Kiedy tylko dowiedział się, czym się zajmuje opowiedział jej o swoim zębie..

Otóż ząb, ów ząb, jak relacjonowała moja koleżanka był zniszczony i uformował się pod nim ropień a ropa wycieka, wyznał przystojniak! Moja przyjaciółka zesztywniała. Z jej punktu widzenia randka już się skończyła i znajomość, tak pięknie rozpoczęta też…..

Z jej obserwacji nie tylko ten niewidzialny ząb domagał się ingerencji dentysty ale i wiele innych widocznych w uśmiechu i niestety niepięknie pachnących.

Koleżanka, co tu dużo mówić zwiała.

Konsultując różnych pacjentów, codziennie mam możliwość rozmowy z nimi i wymiany poglądów. Często zdarza mi się słyszeć zdanie, że każdy własny ząb jest lepszy… No właśnie lepszy niż, co i jaki własny ząb. Nie mogę zgodzić się z takim stwierdzeniem. Ważne są zdrowe i czyste zęby. Nie tylko na pierwszej randce……
Współczesne możliwości stomatologii a szczególnie olbrzymie możliwości nowoczesnej implantologii mogą całkowicie zmienić scenariusze takich randek. Moja rada – jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich zębów, byłoby dobrze najpierw skonsultować problem z nowoczesnym, zajmującym się stomatologią z najwyższej półki lekarzem dentystą.

Tylko lekarz mający doświadczenie w naprawdę dobrej, nowoczesnej stomatologii może pomóc Ci dokonać właściwego wyboru.
Uważam, że najpierw koniecznie należy doprowadzić uśmiech do porządku, a potem niech na randce dzieje się co chce.
Jeszcze jedna, mała uwaga. Jeżeli umawiasz się z dentystą, nie opowiadaj jakie masz problemy z zębami, spotykacie się przecież prywatnie….
Nie trać też nadziei. Jeżeli chcesz szybko być gotowy do randkowania a masz jeden lub więcej zębów do usunięcia, problem może zniknąć! Można na tej samej wizycie usunąć zniszczony ząb, osadzić implant i natychmiastową koronę na implancie. Jeżeli masz większy problem i więcej zębów wymaga usunięcia a potem uzupełnienia implantami, to też jest na to rada.

Na tej samej wizycie podkreślam – jednej – mogę usunąć to, co jest do usunięcia. Wychodzisz z odpowiednią liczbą implantów a co najważniejsze z pięknymi zębami, i idziesz na randkę bez stresu!!!!

Agnieszka Sicińska

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt