Pacjenci przychodzą do mnie po radę, po pomoc, ale najczęściej po zęby.
Zawsze mogę zaproponować różne metody leczenia, ponieważ nie jedna droga prowadzi do celu. Korzystny efekty leczenia można osiągnąć inwestując różne środki finansowe. Zawsze staram się zrozumieć potrzeby i możliwości moich pacjentów dostosowując plan leczenia na tyle – na ile jest to możliwe, biorąc pod uwagę oczekiwania pacjenta i możliwości finansowe.

Bardzo często trafiają do mnie pacjenci, którym odebrano nadzieję na możliwość użytkowania zębów na stałe a w szczególności implantów i zębów na implantach. To właśnie dlatego protetyka oparta na implantach stała się moją pasją. Daje ona absolutnie magiczne możliwości na normalne i godne funkcjonowanie pacjentom, którzy z różnych przyczyn utracili zęby.

Natychmiastowe obciążanie implantów jest moją kolejną pasją. Jest to zadanie trudne i wymagające od lekarza doświadczenia zarówno chirurgicznego, jak i protetycznego. W ciągu jednej wizyty pacjenta jestem najpierw chirurgiem implantologiem a za chwilę protetykiem implantologiem. Naprawdę, nie można nudzić się wykonując taką pracę. Rezultaty są dodatkową nagrodą, a zadowoleni pacjenci ukoronowaniem dzieła.

Agnieszka Sicińska

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt