dentysta-do-zadan-specjalnych-naglowek-

Bardzo lubię rozwiązywać trudne problemy i znajdować niekonwencjonalne, autorskie rozwiązania. Stały kontakt z najnowszymi metodami postępowania leczniczego, 23 letnie doświadczenie w implantologii i protetyce, liczba wszczepionych implantów i zadowolonych pacjentów, a także pasja, pozwalają mi na realizowanie rozwiązań specjalnych.

Zaplecze, którym dysponuję w postaci znakomitego współpracującego zespołu lekarzy i asystentek oraz własne laboratorium protetyczne, pozwalają mi na realizowanie moich pasji zawodowych i marzeń pacjentów. Moje laboratorium to nie tylko sprzęt i technologia. To ludzie, wspaniali, kreatywni technicy protetyczni, którzy ściśle współpracują ze mną i wszystkimi lekarzami z Eurodental.

Ponieważ laboratorium znajduje się na terenie jednej z klinik naszego Centrum, pacjent nie jest dla technika pudełkiem z wyciskami, czy modelami gipsowymi, tylko żywym człowiekiem, z którym bezpośrednio można omówić estetyczne aspekty pracy protetycznej. Jest to często istotne, szczególnie dla pacjentów mających wysokie oczekiwania estetyczne i trudne, specjalne warunki. Obecność własnego laboratorium protetycznego ma kluczowe znaczenie, kiedy mamy pacjenta u którego wykonujemy zabieg wszczepienia implantów z natychmiastowym obciążeniem. Oznacza to, że po zabiegu implantacji pacjent wyjdzie z zębami opartymi na świeżo wszczepionych implantach. Bardzo lubię ten moment, kiedy nasza skromna pani technik przynosi do gabinetu ( czasami mam wrażenie, że w drżących z emocji dłoniach) gotową do przykręcenia pracę protetyczną a cały zespół na chwilę wstrzymuje oddech……no i jak???!!!

Moim zadaniem jest wtedy powiedzieć – jak. Zazwyczaj mogę powiedzieć – jest super! Kończymy montaż pracy, korygujemy w zgryzie itd. Technicy są wolni, mogą iść do domu a zespół zabiegowy powoli kończy pracę z pacjentem, daje zalecenia umawia na wizytę kontrolną. Lubię współpracować z moim laboratorium, zwłaszcza przy realizacji ekstremalnie trudnych rozwiązań protetycznych.

Agnieszka Sicińska

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt