87981631Piękny uśmiech.
Bez iskier w oczach, uśmiech nie będzie radosny, bez zębów – szczerze może śmiać się jedynie niemowlę.
Uśmiech przedłuża nam życie i daje sam w sobie radość. To jest też powód dla, którego tak ważne są piękne, zdrowe zęby.

Droga do pięknych zębów bywa różna, bo każdy ma inne potrzeby. Zdrowe zęby to oczywista konieczność. Zdrowe zęby jednak nie zawsze są piękne, bywa, że potrzebna jest pomoc. Czasami licówki mogą spowodować magiczną przemianę. Z kopciuszka w piękną królewnę lub królewicza. Jestem zdania, że każdy pacjent jest indywidualną jednostką, każdym trzeba zająć się specjalnie. Sama dokładnie zapoznaję się z pragnieniami i potrzebami moich pacjentów w trakcie wizyty konsultacyjnej.

Przede wszystkim muszę zadbać o zdrowie tak pacjenta, jak i jego zębów. Jeżeli chodzi o oczekiwania estetyczne, o tym trzeba porozmawiać i wyjaśnić, jakie są oczekiwania pacjenta a jakie są możliwości. Tak naprawdę nowoczesna stomatologia daje nam takie narzędzia o jakich lata temu nie moglibyśmy marzyć. Pacjent może wyjść z gabinetu dentysty mając na jednej wizycie poprawiony i upiększony uśmiech. Jeżeli sytuacja jest bardziej skomplikowana i trzeba posłużyć się implantem, wówczas zaczynają się prawdziwe czary. Bo jak inaczej określić sytuację, kiedy siadamy na fotelu z bardzo ale to bardzo brzydkimi, ruszającymi się, tak naprawdę beznadziejnymi zębami a ….. Wstajemy z fotela z, pięknymi białymi, przytwierdzonymi do implantów nowymi zębami!

Agnieszka Sicińska

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt