Implant zęba i korona.

Natychmiastowe uzupełnienie braków zębowych przy zastosowaniu implantów znakomicie funkcjonuje, stwarza najlepsze warunki gojenia po zabiegu osadzenia implantów  a także pozwala na szybki powrót do normalnego życia i pracy wśród ludzi.

Pacjenci często zadają mi pytanie czym różni się implant od korony. Implant i korona protetyczna są jak „marchewka z groszkiem” i pracują jak partnerzy. Implanty stanowią substytut korzeni zębów, czyli stanowią fundament a korona odtwarza ząb. Jeżeli ktoś stracił ząb albo posiada jakieś zęby zakwalifikowane do usunięcia potrzebuje zarówno implantu lub implantów jako sztucznych korzeni zębów jak i koron opartych na tych implantach w celu odtworzenia powstałych braków.

W czasie jednej jedynej wizyty  możemy usunąć jeżeli jest taka potrzeba ząb lub zęby natychmiast osadzić implanty i natychmiast zastosować korony na tych świeżo osadzonych implantach. Nazywamy takie postępowanie natychmiastowym obciążeniem implantów.
Leczenie takie daje pacjentowi maksymalny i natychmiastowy efekt przy minimalnym dyskomforcie.

Agnieszka Sicińska

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt