LECZENIE IMPLANTOLOGICZNE

METAMORFOZY

 

Pacjent trafił do mnie po niefortunnie rozpoczętym leczeniu implantologicznym w innym gabinecie. Był zdecydowany pozbyć się ruchomej protezy i odzyskać uśmiech. Zastosowałam technikę ProArch metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień. Osadziłam 8 implantów Straumann w szczęce i 8 w żuchwie. Zaplanowana praca protetyczna wymagała solidnego podparcia a zaniki kości były znaczne. Zastosowałam zabiegi odbudowy tkanki kostnej. W trakcie jednej wizyty, jednego dnia usunęłam pozostałe, kwalifikujące się do usunięcia zęby, odbudowałam tkankę kostną i osadziłam implanty. Na tej samej wizycie pacjent uzyskał nowe, stałe mosty na implantach i nowe zęby w jeden dzień. Po okresie gojenia implantów przygotowałam docelowe, porcelanowe mosty na implantach.

Pacjent przez cały okres leczenia użytkował przykręcone do implantów nie wyjmowane natychmiastowe mosty. Pacjent nie był w żadnym momencie leczenia skrępowany brakiem zębów ani wyjmowaną protezą. Mógł swobodnie uczestniczyć w życiu społecznym, spotykać się z ludźmi i prowadzić swoją firmę.

 

Pacjentka zgłosiła się ponieważ chciała cieszyć się pięknym uśmiechem. Górne zęby pacjentki kwalifikowały się do usunięcia. W trakcie jednej wizyty usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, zrekonstruowałam utraconą tkankę kostną, osadziłam implanty i natychmiastowe tymczasowe mosty na implantach. U tej pacjentki zastosowałam implanty Straumann w technice ProArch. Pacjentka odzyskała uśmiech dzięki zastosowaniu natychmiastowych mostów na implantach. Metoda Nowe Zęby w jeden dzień zapewniła dyskrecję i komfort leczenia.

 

Pacjentka długo zwlekała z poprawą swoich zębów. Wszystkie zęby a było ich 17 kwalifikowały się do usunięcia. Życzeniem pacjentki było uzyskanie Nowego uśmiechu w jeden dzień. Tak też się stało, jednego dnia, w trakcje jednego zabiegu usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby osadziłam implanty i stałe mosty na implantach. Zastosowałam tutaj implanty Neodent w technice NeoArch. Metoda Nowe Zęby w jeden dzień pozwoliła pacjentce odzyskać uśmiech i radość życia.

 

Pacjent zgłosił się do mnie celem uzyskania nowego uśmiechu w jeden dzień. Był zmęczony stanem swojego uzębienia. Chciał szybko zmienić tę sytuację. Wszystkie zęby pacjenta kwalifikowały się do usunięcia. Wada zgryzu nie ułatwiała pracy. Na jednej wizycie, jednego dnia usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam implanty i zastosowałam odbudowę tkanki kostnej w zatokach szczękowych.

W trakcie jednej i tej samej wizyty osadziłam po 6 implantów Neodent w szczęce i 6 implantów Neodent w żuchwie techniką ProArch, Zastosowałam natychmiastowe tymczasowe mosty stałe na implantach. W dniu zabiegu do implantów zostały przykręcone mosty. Pacjent nie musiał w żadnym momencie użytkować wyjmowanych protez zębowych. Natychmiastowe zastosowanie stałych mostów na implantach stworzyło komfortowe warunki w czasie gojenia. Po okresie integracji implantów, czyli zrośnięcia z kością przygotowałam porcelanowe mosty docelowe na implantach.

 

Pacjent szybko jeździ samochodem i chciał mieć szybo wykonane Nowe Zęby. Miał dosyć stanu swojego uzębienia wynikającego z wieloletnich zaniedbań i zaniechań. Ruchome protezy zębowe nie wchodziły w grę. W trakcie jednej wizyty, usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby zastosowałam 4 implanty Neodent w szczęce i 4 implanty Neodent w żuchwie techniką ProArch. Pacjent uzyskał Nowe Zęby w jeden dzień.

 

Pacjent trafił do mnie ponieważ był zdecydowany wreszcie uzyskać piękny uśmiech. Warunki były bardzo trudne. Zatrzymany, nieprawidłowo rosnący kieł zniszczył w znacznym stopniu tkankę kostną. Pozostałe zęby kwalifikowały się do usunięcia z powodu zmian okołowierzchołkowych. Dla tego pacjenta najważniejsze było uzyskanie nowego uśmiechu w jeden dzień. Proteza zębowa ruchoma to nie było rozwiązanie którego ten młody człowiek sobie życzył. W trakcie jednego zabiegu, jednego dnia usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam po 4 implanty Neodent techniką ProArch. Po zabiegu w trakcie jednej wizyty pacjent uzyskał Nowe Zęby w Jeden Dzień i mógł cieszyć się nowym Uśmiechem. Stałe przykręcone do implantów natychmiastowe mosty zapewniły komfort i dyskrecję.

 

Pacjentka dotknięta stwardnieniem rozsianym. Nigdy nie miała ładnych zębów. Wiele zębów straciła przed zabiegiem. Miała nieleczoną wadę zgryzu. Życzeniem tej pacjentki było uzyskanie uśmiechu w jeden dzień. W trakcie jednej wizyty jednego dnia usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam implanty Straumann BLX i Nowe Zęby na implantach w jeden dzień.

Natychmiast po zabiegu bez czekania pacjentka mogła cieszyć się nowym pięknym uśmiechem. Zastosowałam tutaj technikę ProArch, która zapewniła komfort i dyskrecję leczenia.

 

Energiczna, dużo pracująca pacjentka z bardzo zaawansowaną podstępnie postępującą chorobą przyzębia. Zęby niestety chwiały się i nie można było leczyć ich metodami periodontologicznymi. Życzeniem tej pacjentki było zastosowanie natychmiast po zabiegu stałych mostów na implantach w jeden dzień.

Zastosowałam tutaj w szczęce i w żuchwie po 6 implantów Straumann, w technice ProArch. W trakcie jednej wizyty usunęłam zęby dotknięte choroba przyzębia, osadziłam implanty i na tej samej wizycie natychmiastowy stały most na implantach. Technika ProArch zapewniła jej komfort, dyskrecję i piękny uśmiech po jednym zabiegu.

 

Pacjentka zgłosiła się celem odzyskania uśmiechu. Praca była złożona. Zastosowałam w odcinkach bocznych implanty Straumann i odbudowę kości a także natychmiastowe tymczasowe mosty na implantach. Leczenie polegało na odtworzeniu uśmiechu z wykorzystaniem zarówno implantów jak i własnych zębów pacjentki. Na zębach własnych zastosowałam korony porcelanowe CAD CAM, na implantach korony także skanowane porcelanowe. Pacjentka uzyskała pełną rekonstrukcję zgryzu i piękny uśmiech.

 

Pacjentka trafiła do mnie dosłownie z zębami, które przyniosła w ręku. Spadły jej stare mosty a zęby z próchnicą korzeni wymagały usunięcia. Pacjentka przeczytała moje teksty i obserwowała posty na Facebooku. Zwróciła się z prośbą o szybkie odzyskanie uśmiechu. Udało się zorganizować zabieg w dodatkowym czasie. W czasie jednej wizyty pacjentka uzyskała nowy uśmiech w jeden dzień i spełniły się jej oczekiwania. W czasie jednej wizyty usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam 4 implanty Neodent w szczęce w technice NeoArch. Metoda Nowe Zęby w jeden dzień zdała egzamin i pozwoliła na szybki powrót pacjentki do pracy zapewniając komfort i dyskrecję.

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt