Czym powinniśmy kierować się podejmując decyzję o leczeniu implantologicznym?

Moim zdaniem najważniejszy jest wybór lekarza. Doświadczenie lekarza, rodzaje zabiegów, które lekarz wykonuje mają tutaj kluczowe znaczenie. Ważna jest możliwość uzyskania nowych zębów w jeden dzień, czyli osadzenia protez, koron albo mostów na implantach natychmiast po zabiegu, tego samego dnia! Pacjent przecież tak naprawdę przychodzi po … zęby. Powinny być odtworzone jak najszybciej.

Możliwość wykonania natychmiast w dniu zabiegu korony na implancie utraconego zęba w odcinku przednim, na przykład jedynki albo dwójki ma ogromne znaczenie. Trzeba pamiętać, że najlepiej goją się implanty, które od razu pracują! Bardzo ważne są warunki w jakich odbywają się zabiegi. W gabinecie powinny być możliwości pozwalające na przeprowadzenie zabiegu w aseptycznych warunkach. Istotne jest zastosowanie sprawdzonych materiałów i firmowych komponentów zapewniających maksymalne bezpieczeństwo zabiegu.

Ceny implantów są różne. Cena implantu jako takiego jest elementem składowym kosztów leczenia implantologicznego, a leczenie może być różnie zaplanowane. Ważne aby spełniało oczekiwania i potrzeby pacjenta.

Zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną.

Rejestracja wizyty:
od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00 | so 8:00-14:30

 +48 722 238 558

lub przez kalendarz online (znany lekarz)

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt