Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

Cały łuk zębowy na 4 implantach, dla kogo jest ta metoda leczenia?

Nowe Zęby w Jeden Dzień możemy uzyskać różnymi technikami. Dla pacjentów u których trzeba odtworzyć wszystkie zęby w górnej albo dolnej szczęce oparcie całego łuku zębowego na 4 implantach może być dobrym rozwiązaniem. Stosujemy wtedy u pacjenta bezzębnego 4 implanty i na tych 4 implantach osadzamy docelowo cały łuk zębowy, czyli 12 zębów. Implanty muszą być osadzone w specjalny sposób. W tej metodzie nie odbudowujemy kości. Nie stosujemy żadnych materiałów służących do odbudowy tkanki kostnej. Implanty wszczepiamy tylko w kość którą dysponuje pacjent. Jeśli jest jej za mało możemy zastosować implanty zygomatyczne (jarzmowe) . Implanty w tej metodzie muszą być osadzone w bardzo konkretny sposób.

Na 4 implantach można natychmiast po zabiegu osadzić nowe, tymczasowe zęby w jeden dzień. Mogą one służyć do długoterminowego korzystania. Zakres łuku jest uzależniony od indywidualnych warunków u pacjenta. 

Najistotniejsze, że w czasie jednego zabiegu możemy usunąć przeznaczone do usunięcia zęby, osadzić implanty i nowe zęby. Są także dobre wiadomości dla pacjentów mających niewystarczającą ilość tkanki kostnej do osadzenia implantów. Tkankę tę możemy w różny sposób odtwarzać i mimo istniejącego deficytu kości osadzać implanty, tak aby pacjenci mogli cieszyć się pięknym uśmiechem na implantach a nawet nowymi zębami uzyskanymi w jeden dzień. Granice implantologii są naprawdę szerokie. Potrzebne jest dobre zaplanowanie leczenia, doświadczony lekarz i decyzja pacjenta o podjęciu leczenia. Dla każdego można znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną.

KONTAKT I REJESTRACJA WIZYTY

Od poniedziałku do piątku 08.00 – 20.00 | sobota 08.00 – 14.30

666 079 420 | 666 079 422

LUB PRZEZ KALENDARZ ONLINE (ZNANY LEKARZ)

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt