Wizyta konsultacyjna to nie tylko kosztorys!


Pierwsze spotkanie pacjenta ze mną bardzo często odbywa się w „internecie” a chcielibyśmy się bliżej poznać. To właśnie tutaj na mojej stronie agnieszkasicinska.com i na Facebooku wiele osób zasięga wstępnych informacji o planowanym leczeniu implantologicznym.

Ostatnio pojawił się u mnie na konsultacji implantologicznej przemiły pacjent, który od 2 lat obserwuje mnie na Facebooku i co ważne lajkuje 🙂 !. Zna przedstawione na Facebooku przykładowe przypadki, a ostatnio poznaliśmy się w realnym świecie, na konsultacji. Moje doświadczenie pokazuje, jak ważne jest pierwsze osobiste spotkanie pacjenta z lekarzem.

To pierwsze spotkanie, konsultacja implantologiczna pozwala pacjentowi poznać lekarza a lekarzowi pacjenta. Tak po prostu, jako człowieka, z kim mamy do czynienia. Oczywiście spotykamy się mając na celu zaplanowanie leczenia. Robimy potrzebne zdjęcia rtg, w tym tomograficzne i rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach pacjenta co do sposobu i czasu leczenia. Ważne jest zaplanowanie zabiegu i kosztów leczenia. Pacjenci decydujący się na leczenie implantologiczne, są jednak pełni obaw. Jedni boją się bólu, inni zastanawiają się jak to w ogóle będzie. Ta prawdziwa konsultacja pozwala mi na poznanie oczekiwań, potrzeb i obaw pacjenta. Mogę wówczas wyjaśnić szczegóły planowanego zabiegu. Możemy porozmawiać o obawach i wątpliwościach.

Moim zadaniem jest nie tylko zaplanowanie leczenia od strony implantologiczno-protetycznej ale także opieka nad pacjentem w sferze emocjonalnej związanej z planowanym leczeniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że zabiegi, które przeprowadzam na co dzień dla każdego pacjenta są nowością. Rozumiem, że pacjent decydując się na leczenie obdarza mnie zaufaniem i powierza mi swoje zdrowie. To bardzo ważne. Łatwo jest powiedzieć „ nie ma się czego bać”, ale takie powiedzenie nie jest pocieszające w mojej opinii. Ja wolę powiedzieć, że dokładam wszelkich starań aby zabieg odbył się jak najlepiej.

Mogę powiedzieć, że mam doświadczenie, że zrobiłam ponad 10 tysięcy implantów i mam wieloletnie doświadczenie jako lekarz a pracuję z doświadczonym wspaniałym zespołem. Ważne jest to, że cały czas pamiętam, że leczę drugiego człowieka.

Zadzwoń i umów wizytę

722 238 558   |   666 079 420

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00
sobota 8.00 – 14.30

       

Przeczytaj inne artykuły: artykuły i publikacje
Nowe Zęby w Jeden Dzień  oryginalna metoda: www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt