Uśmiech dziąsłowy nazywany także (gummy smile).

Pacjenci z poważnymi problemami z zębami, którzy pokazują dziąsła w uśmiechu stanowią wyzwanie dla lekarza. Bardzo widoczne w uśmiechu dziąsła, tak zwany uśmiech dziąsłowy wymaga odpowiedniego zaplanowania zabiegu, w taki sposób, aby nowy uśmiech wyglądał jak najlepiej.

Nie jest łatwe ukrycie łączenia mostu natychmiastowego i własnych dziąseł pacjenta jeżeli warga górna podnosi się w czasie mowy i uśmiechu bardzo wysoko. Szczególnie w sytuacji uśmiechu dziąsłowego konieczne jest zastosowanie odpowiedniej techniki.

Na szczęście dzięki metodzie Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska jest to możliwe do osiągnięcia. Korekta uśmiechu dziąsłowego – (gummy smile) jest trudna, ale możliwa. Moi pacjenci, którzy zgłosili się do mnie z problemem nieestetycznego pokazywania dziąseł uzyskali znakomite efekty estetyczne leczenia dzięki zastosowaniu zaawansowanej techniki i metody Nowe Zęby w Jeden Dzień.

UŚMIECH DZIĄSŁOWY (GUMMY SMILE)UŚMIECH DZIĄSŁOWY (GUMMY SMILE)UŚMIECH DZIĄSŁOWY (GUMMY SMILE)

Na przykładowych zdjęciach widać, że nawet w bardzo trudnych warunkach jesteśmy w stanie uzyskać dobry efekt estetyczny. Najtrudniejsze są jednak sytuacje, kiedy pacjent ma uśmiech dziąsłowy a mimo to ma niestety bardzo mało tkanki kostnej nadającej się do zastosowania implantów. Zdarza się tak, jeżeli procesy zapalne toczące się w tkankach okołowierzchołkowych zębów, czyli w kości niszczą kość i tracimy miejsce na implanty.

Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

Dzięki metodzie Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska już w trakcie jednej wizyty, jednego dnia pacjent uzyskuje nowy uśmiech a w przypadku, kiedy zgłosił się z problemem uśmiechu dziąsłowego (gummy smile), pozbywa się kłopotu w trakcie jednej wizyty.

Przeczytaj inne artykuły: artykuły i publikacje
Nowe Zęby w Jeden Dzień  oryginalna metoda: www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt