przed i po zabiegu – Agnieszka Sicinska

Przed i po zabiegu

Młodziutka 21 letnia studentka z dalekiego kraju. Przyszła po Hollywood smile…… Kilka implantów i korony kosmetyczne pozwoliły mi uzyskać dla niej piękny nowy uśmiech.

Ten uśmiech powstał dla pięknej mądrej kobiety, lat 35.
Ze względu na pracę pacjentki w odległym egzotycznym kraju leczenie trzeba było przeprowadzić w ograniczonym czasie. Zastosowane zostały korony pełnoceramiczne kosmetyczne, braki uzupełnione implantami z natychmiastowym obciążeniem.

 

Pacjent około 40 roku życia. Moje zadanie polegało na poprawie wyglądu kosmetycznego uśmiechu. Pacjent życzył sobie bardzo jasnych zębów. Braki zostały uzupełnione koronami i mostami na implantach, na własnych zębach pacjenta osadziłam pełnoceramiczne korony kosmetyczne.

Młody, przystojny, trzydziestopięcioletni pacjent. Trafił do mnie z ogromnymi problemami z zębami. Liczne zęby były tak bardzo zniszczone, że musiały być usunięte , wielu brakowało. Sytuacja była naprawdę dramatyczna. Był jednak potencjał. Osadziłam implanty w taki sposób, że każdy implant odtwarza jeden ząb. Zastosowałam najbardziej wyrafinowane i zaawansowane techniki z zakresu chirurgii estetycznej jamy ustnej. W wyniku leczenia uzyskaliśmy wybitnie piękny, zniewalający uśmiech.

Bardzo młoda 25-letnia pacjentka trafiła do mnie zrozpaczona. Zaawansowana, agresywna choroba przyzębia powodowała konieczność usunięcia wszystkich zębów. Nie dawano jej nadziei na leczenie implantologiczne. Nowe zęby w jeden dzień, to było leczenie które zastosowałam. W jeden dzień, w jednym zabiegu usunęłam dotknięte chorobą zęby, odbudowałam utraconą tkankę i natychmiast osadziłam implanty i co najważniejsze mosty na implantach, udało się!

Pacjent z zaawansowaną chorobą przyzębia trafił do mnie ponieważ szukał możliwości uzyskania uśmiechu w jeden dzień. Zabieg polegał na usunięciu dotkniętych chorobą zębów, odbudowie utraconej tkanki kostnej, osadzeniu implantów i nowych zębów osadzonych na implantach wszczepionych tego samego dnia. Pacjent w dniu zabiegu opuścił gabinet z nowym pięknym uśmiechem.

Energiczny, zdecydowany pacjent po 40-ce, który osiągną sukces w wielu dziedzinach życia. Braki zębowe uzupełniłam zębami osadzonymi na implantach a własne zęby pacjenta -starte i uszkodzone zaopatrzyłam w kosmetyczne korony pełnoceramiczne.

30-kilku letnia pacjentka przeszła trudny w życiu okres, który odbił się także na stanie zdrowia jej jamy ustnej. Zapragnęła coś dla siebie zrobić i zdecydowała, że poprawienie uśmiechu poprawi także jej nastrój. Miała rację. Zastosowałam liczne korony kosmetyczne, brakujące zęby odbudowałam stosując implanty i korony osadzone na wszczepionych implantach.

Urocza pacjentka około 65 lat zdecydowała, że wreszcie należy jej się piękny uśmiech. Osadziłam implanty w szczęce i w żuchwie, razem 14. W czasie jednego zabiegu jednego dnia usunęłam zakwalifikowane do usunięcia zęby, odbudowałam tkankę kostna w taki sposób aby można było osadzić implanty i nowe zęby w jeden dzień! Na tej samej wizycie w czasie której wszczepiałam implanty pacjentka uzyskała uśmiech.

Pacjentka, bardzo młoda w wyniku urazu złamała przedni ząb. Usunęłam złamany korzeń, natychmiast na tej samej wizycie osadziłam implant i oczywiście natychmiastową koronę na implancie. Z zabiegu pacjentka wyszła z nowym zębem. Po kilku miesiącach mogłam wykonać docelową, ostateczną koronę odtwarzającą jedynkę.

Pacjentka po leczeniu ortodontycznym tu uzyskaliśmy miejsce na implanty w miejscu „dwójek”, pozostałe przednie zęby nie były ładne, osadziłam więc kosmetyczne korony pełnoceramiczne.

Pani w wieku około 70 lat, życzyła sobie naturalnie zdrowo wyglądające zęby. Przygotowaliśmy korony pełnoceramiczne od kła do kła.

Przystojny, pełen życia i pogody ducha pacjent trafił do mnie zdecydowany zmienić swój uśmiech. Miałam możliwość zastosowania zaawansowanego technologicznie leczenia, odbudowy tkanki kostnej, osadzenia implantów i pełnoceramicznych koron kosmetycznych. Oczywiście pacjent uzyskał natychmiast po zabiegu osadzania implantów w jeden dzień nowe zęby. Dzisiaj cieszy się pięknym zniewalającym uśmiechem.

Elegancka, z klasą pacjentka po 60-tce zajmująca się zawodowo rzeczami pięknymi, perfekcjonistka. Od wielu lekarzy uzyskała informację, że w jej przypadku nie można zastosować implantów ze względu na znaczną utratę tkanki kostnej. Przez wiele lat użytkowała protezę. Mimo trudnych warunków zastosowałam z sukcesem leczenie implantologiczne, augmentację tkanki kostnej, natychmiastowe uzupełnienie protetyczne oparte na implantach- nowe zęby w jeden dzień.

Ta pacjentka uzyskała od lekarza informację, że z jej układem zębów nic nie można zrobić, diastema, przerwa między jedynkami musi pozostać. Zastosowałam pełnoceramiczne korony i mosty, już na etapie pracy tymczasowej uzyskałam efekt, z którego zarówno pacjentka jak i ja byłyśmy zadowolone.

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt