Metamorfozy

U pacjentki zastosowałam implanty Neodent w systemie Pro Arch zarówno w szczęce jak i w żuchwie. Obydwa łuki zębowe są odbudowane na implantach. W szczęce zastosowałam 6 implantów Neodent, w żuchwie 4. Zabieg odbył się bez żadnych dodatkowych zabiegów augmentacyjnych czyli bez odbudowy kości. Pacjentka uzyskała Nowe Zęby i nowy piękny uśmiech w jeden dzień.

Pacjent po poważnym wypadku. Konieczna była interwencja, usunięcie połamanych korzeni zębów i osadzenie implantów w odcinku przednim. Wiele zębów wymaga jeszcze leczenia. W trakcie jednej wizyty usunęłam połamane korzenie jedynek i dwójek, osadziłam implanty i natychmiastowy tymczasowy most na implantach. Docelowo na implantach będą pojedyncze korony. Pacjent natychmiast po zabiegu uzyskał nowe zęby na implantach, w jeden dzień.

Pacjentka zgłosiła się z zaawansowaną chorobą przyzębia i licznymi brakami zębowymi. Zastosowałam implanty Neodent w technice Pro Arch, bez odbudowy tkanki kostnej. W szczęce osadziłam 6 implantów Neodent a w żuchwie 4. W trakcie jednej wizyty usunęłam przeznaczone do usunięcia zęby, osadziłam implanty i natychmiastowe mosty na tych implantach. Pacjentka odzyskała wiarę w siebie i nowe zęby w jeden dzień.

Pacjentka z całkowitym bezzębiem w szczęce i zębami do usunięcia w żuchwie. Zabieg został wykonany w technice Pro Arch, bez odtwarzania tkanki kostnej – bezaugmentacyjnie. Zastosowałam implanty Neodent. W czasie jednej wizyty usunęłam zakwalifikowane do usunięcia zęby, osadziłam 6 implantów Neodent w szczęce i 4 w żuchwie, osadziłam mosty natychmiastowe na osadzonych implantach. Pacjentka uzyskała nowe zęby w jeden dzień.

Zabieg w technologii ProArch – cały łuk zębowy oparty na implantach Neodent. W szczęce zastosowałam zabiegi augmentacyjne, podniesienie dna zatoki szczękowej lewej i prawej, konieczna była odbudowa utraconej tkanki kostnej. W żuchwie także zastosowałam zabiegi odbudowy utraconej tkanki kostnej. W czasie jednego zabiegu usunęłam wszystkie zakwalifikowane do usunięcia zęby, wykonałam zabiegi odbudowy utraconej tkanki kostnej, czyli wszystkie zabiegi augmentacyjne, umieściłam implanty, w tym przypadku 8 implantów Neodent w szczęce i 6 w żuchwie. Osadziłam tymczasowe natychmiastowe mosty na implantach. Pacjent uzyskał nowe zęby w jeden dzień.

Pacjentka miała dość swoich zniszczonych, chorych zębów. Chciała się uśmiechać bo ma do kogo :)). Po analizie zdjęć tomograficznych zaproponowałam osadzenie 6 implantów w szczęce i 4 implantów w systemie all on 4 w żuchwie. W górnej szczęce była konieczność odbudowy utraconej tkanki kostnej, podniesienie dna obu zatok szczękowych. W czasie jednego zabiegu, zgodnie ze swoim życzeniem uzyskała nowe zęby w jeden dzień a tym samym piękny uśmiech.

 

Pełna energii i radości życia pacjentka od 4 lat cieszy się pięknym uśmiechem. Odbudowane są pełne łuki zębowe na implantach, uzyskaliśmy naprawdę „Hollywood smile”. W tym przypadku zostały przeprowadzone zabiegi odbudowy utraconej tkanki kostnej a mimo to konieczna była protetyczna odbudowa dziąseł.

 

Pacjentka zdecydowała się na leczenie implantologiczne w systemie NeoArch. Celem było uzyskanie uśmiechu w jeden dzień.  Na tej samej wizycie osadziłam implanty i mosty stałe na tych implantach, czyli nowe zęby w jeden dzień. Zastosowałam implanty firmy Neodent.

Ta wspaniała, mądra kobieta trafiła do mnie ze świadomością, że z powodu zaawansowanej choroby przyzębia musi usunąć wszystkie zęby! Pragnęła aby leczenie pozwoliło jej na normalne funkcjonowanie, nie chciała przechodzić etapów przejściowych, ani używać w tzw międzyczasie wyjmowanej protezy. Chciała uzyskać nowe zęby w jeden dzień.  Były warunki do zastosowania leczenia implantologicznego bez regeneracji tkanki kostnej, w systemie Neoarch 6 implantów w szczęce i 4 implanty w żuchwie. Zastosowałam implanty firmy Neodent. Efektem jest piękny zdrowy uśmiech.


Korony pojedyncze na implantach po 4 latach. Pacjentka w 2015 roku miała wykonane implanty zębów w taki sposób, że jeden implant odtwarzał jeden ząb. Praca protetyczna implanty zębów i korony funkcjonują do dzisiaj bez zarzutu. Ceny implantów wówczas nie różniły się od obecnych.

 

Tak wyglądają korony na własnych zębach i na implantach po 10 latach użytkowania. Trudno rozpoznać, które zęby są osadzone na podbudowie własnych zębów a które oparte są na implantach zębów.

Pacjent trafił do mnie po raz pierwszy w 1993 roku!
Kilka lat temu zrobiliśmy „generalny remont”. Jest to pacjent z bruksizmem, bardzo mocno zagryzający i ścierający zęby. Zastosowałam złożone metody leczenia. Ten pacjent wymagał zastosowania nie jednego implantu zęba, trzeba było osadzić kilkanaście implantów zębów. Praca protetyczna składa się z koron na implantach i na własnych zębach pacjenta.

Ten pacjent zgłosił się do mnie, ponieważ na ślub syna życzył sobie mieć najwspanialszy możliwy uśmiech. Pacjent jest naprawdę godnym podziwu, wyjątkowym mężczyzną. Zdecydował się na najbardziej wyrafinowaną wersję. Każdy implant odtwarza jeden ząb. Były do takiego postępowania wszelkie możliwości i warunki. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Powstał męski, zdrowy, uroczy uśmiech. Gratuluję męskiej decyzji i bardzo się cieszę, że mogłam tworzyć ten uśmiech!

52 letni pasjonat samochodów terenowych. Sam bardzo pilnie potrzebował „remontu”.
W ciągu jednego zabiegu usunęłam cały bałagan, zęby, które stanowiły problem. Osadziłam 4 implanty bez żadnej rekonstrukcji kości. W czasie tego jednego zabiegu osadziłam także natychmiastowy most na implantach. Wspanile było patrzeć na nowy uśmiech pacjenta .
Nowe zęby w jeden dzień funkcjonują znakomicie. Pacjent mógł wrócić do swoich zajęć, pracy i zainteresowań. =

Młodziutka 21 letnia studentka z dalekiego kraju. Przyszła po Hollywood smile…… Kilka implantów i korony kosmetyczne pozwoliły mi uzyskać dla niej piękny nowy uśmiech.

Ten uśmiech powstał dla pięknej mądrej kobiety, lat 35.
Ze względu na pracę pacjentki w odległym egzotycznym kraju leczenie trzeba było przeprowadzić w ograniczonym czasie. Zastosowane zostały korony pełnoceramiczne kosmetyczne, braki uzupełnione implantami z natychmiastowym obciążeniem.

 

Pacjent około 40 roku życia. Moje zadanie polegało na poprawie wyglądu kosmetycznego uśmiechu. Pacjent życzył sobie bardzo jasnych zębów. Braki zostały uzupełnione koronami i mostami na implantach, na własnych zębach pacjenta osadziłam pełnoceramiczne korony kosmetyczne.

Młody, przystojny, trzydziestopięcioletni pacjent. Trafił do mnie z ogromnymi problemami z zębami. Liczne zęby były tak bardzo zniszczone, że musiały być usunięte , wielu brakowało. Sytuacja była naprawdę dramatyczna. Był jednak potencjał. Osadziłam implanty w taki sposób, że każdy implant odtwarza jeden ząb. Zastosowałam najbardziej wyrafinowane i zaawansowane techniki z zakresu chirurgii estetycznej jamy ustnej. W wyniku leczenia uzyskaliśmy wybitnie piękny, zniewalający uśmiech.

Bardzo młoda 25-letnia pacjentka trafiła do mnie zrozpaczona. Zaawansowana, agresywna choroba przyzębia powodowała konieczność usunięcia wszystkich zębów. Nie dawano jej nadziei na leczenie implantologiczne. Nowe zęby w jeden dzień, to było leczenie które zastosowałam. W jeden dzień, w jednym zabiegu usunęłam dotknięte chorobą zęby, odbudowałam utraconą tkankę i natychmiast osadziłam implanty i co najważniejsze mosty na implantach, udało się!

Pacjent z zaawansowaną chorobą przyzębia trafił do mnie ponieważ szukał możliwości uzyskania uśmiechu w jeden dzień. Zabieg polegał na usunięciu dotkniętych chorobą zębów, odbudowie utraconej tkanki kostnej, osadzeniu implantów i nowych zębów osadzonych na implantach wszczepionych tego samego dnia. Pacjent w dniu zabiegu opuścił gabinet z nowym pięknym uśmiechem.

Energiczny, zdecydowany pacjent po 40-ce, który osiągną sukces w wielu dziedzinach życia. Braki zębowe uzupełniłam zębami osadzonymi na implantach a własne zęby pacjenta -starte i uszkodzone zaopatrzyłam w kosmetyczne korony pełnoceramiczne.

30-kilku letnia pacjentka przeszła trudny w życiu okres, który odbił się także na stanie zdrowia jej jamy ustnej. Zapragnęła coś dla siebie zrobić i zdecydowała, że poprawienie uśmiechu poprawi także jej nastrój. Miała rację. Zastosowałam liczne korony kosmetyczne, brakujące zęby odbudowałam stosując implanty i korony osadzone na wszczepionych implantach.

Urocza pacjentka około 65 lat zdecydowała, że wreszcie należy jej się piękny uśmiech. Osadziłam implanty w szczęce i w żuchwie, razem 14. W czasie jednego zabiegu jednego dnia usunęłam zakwalifikowane do usunięcia zęby, odbudowałam tkankę kostna w taki sposób aby można było osadzić implanty i nowe zęby w jeden dzień! Na tej samej wizycie w czasie której wszczepiałam implanty pacjentka uzyskała uśmiech.

Pacjentka, bardzo młoda w wyniku urazu złamała przedni ząb. Usunęłam złamany korzeń, natychmiast na tej samej wizycie osadziłam implant i oczywiście natychmiastową koronę na implancie. Z zabiegu pacjentka wyszła z nowym zębem. Po kilku miesiącach mogłam wykonać docelową, ostateczną koronę odtwarzającą jedynkę.

Pacjentka po leczeniu ortodontycznym tu uzyskaliśmy miejsce na implanty w miejscu „dwójek”, pozostałe przednie zęby nie były ładne, osadziłam więc kosmetyczne korony pełnoceramiczne.

Pani w wieku około 70 lat, życzyła sobie naturalnie zdrowo wyglądające zęby. Przygotowaliśmy korony pełnoceramiczne od kła do kła.

Przystojny, pełen życia i pogody ducha pacjent trafił do mnie zdecydowany zmienić swój uśmiech. Miałam możliwość zastosowania zaawansowanego technologicznie leczenia, odbudowy tkanki kostnej, osadzenia implantów i pełnoceramicznych koron kosmetycznych. Oczywiście pacjent uzyskał natychmiast po zabiegu osadzania implantów w jeden dzień nowe zęby. Dzisiaj cieszy się pięknym zniewalającym uśmiechem.

Elegancka, z klasą pacjentka po 60-tce zajmująca się zawodowo rzeczami pięknymi, perfekcjonistka. Od wielu lekarzy uzyskała informację, że w jej przypadku nie można zastosować implantów ze względu na znaczną utratę tkanki kostnej. Przez wiele lat użytkowała protezę. Mimo trudnych warunków zastosowałam z sukcesem leczenie implantologiczne, augmentację tkanki kostnej, natychmiastowe uzupełnienie protetyczne oparte na implantach- nowe zęby w jeden dzień.

Ta pacjentka uzyskała od lekarza informację, że z jej układem zębów nic nie można zrobić, diastema, przerwa między jedynkami musi pozostać. Zastosowałam pełnoceramiczne korony i mosty, już na etapie pracy tymczasowej uzyskałam efekt, z którego zarówno pacjentka jak i ja byłyśmy zadowolone.

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt