Mój rok 2022 z metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

pantomogram

Metodę Nowe Zęby w Jeden Dzień zastosowałam w roku 2022 u wielu pacjentów. Zabiegi były różne, jedne łatwiejsze inne bardzo trudne. U niektórych pacjentów konieczne było zastosowanie implantów jarzmowych czyli zygomatycznych. To jest rozwiązanie dla osób, u których zaniki kostne były bardzo duże. Zastosowanie implantów zygomatycznych pozwoliło jednak na użycie natychmiastowych mostów na implantach mimo bardzo trudnych warunków kostnych.

Metoda pozwoliła na zastosowanie natychmiastowych mostów i błyskawiczny powrót pacjentów do życia społecznego. Pozwoliła na uśmiech bez skrępowania i odzyskanie pewności siebie. W przypadku pacjentów o średnim zaniku kości i tracących zęby nasza metoda znalazła zastosowanie i pozwoliła w trakcie jednej wizyty odzyskać zęby i uśmiech.

metodę 'Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska’ zastosowałam u osób w różnym wieku od około trzydziestu lat do osób które ukończyły osiemdziesiąt sześć lat. Leczenie implantologiczne zastosowałam zarówno w szczęce jak i żuchwie w trakcie jednej wizyty, ale wykonałam także zabiegi tylko w szczęce albo tylko w żuchwie. Wszystko zależało od sytuacji pacjenta. Natychmiastowe mosty na implantach, nazywane czasami protezami stałymi są wspaniałym rozwiązaniem. Pozwalają bez czekania na zakończenie procesu gojenia, od razu w dniu zabiegu, cieszyć się nowymi zębami. Wielu pacjentów wręcz entuzjastycznie zareagowało na zastosowaną metodę leczenia.

Jak to jest możliwe uzyskać Nowe Zęby w Jeden Dzień?

Niektórzy pacjenci zgłaszali się na konsultację po wizytach w różnych innych gabinetach. Wielu z nich przychodziło z zapytaniem jak to jest możliwe, że inny dentysta kazał czekać na założenie mostu na implantach pół roku, a nasza metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień pozwala na natychmiastowe zastosowanie mostów przykręcanych do implantów i nie ma konieczności czekania miesiącami na uśmiech.

Metoda opiera się na dobrej stabilizacji pierwotnej implantów, strategicznym ich usytuowaniu i, co najistotniejsze, zastosowaniu natychmiastowego mostu, który szynuje nowo wstawione implanty i działa jak orteza w ortopedii. Przykręcenie mostu do implantów daje im lepszą stabilizację. Pacjenci, którzy po okresie wgajania implantów zdecydowali się na wykonanie mostów porcelanowych albo mostów licowanych akrylem na podbudowie metalowej wycinanej metodą CADCAM mieli możliwość zadecydowania o różnych estetycznych szczegółach nowych uzupełnień protetycznych. Proces wykonywania mostu porcelanowego albo licowanego akrylem przebiega etapami, trwa kilka tygodni. W trakcie wykonywania takiego mostu pacjent cały czas korzysta z mostu natychmiastowego i nigdy nie opuszcza gabinetu bez zębów. W trakcie procesu wykonywania mostu porcelanowego albo licowanego akrylem przewidziane są przymiarki, a pacjent widzi efekty, nie ma niespodzianek. Jest oczywiście możliwe wykonanie dokładnej kopii mostu natychmiastowego, jeżeli ktoś ma takie życzenie.

W Nowym Roku 2023 kontynuuję stosowanie metody „Nowe Zęby w Jeden Dzień® Agnieszka Sicińska”, a pewna liczba pacjentów już zdążyła odzyskać uśmiech, mimo że rok niedawno się rozpoczął.
Przed zabiegiem wymagana jest wizyta konsultacyjna.

Zapraszam serdecznie na wizytę.
Agnieszka Sicińska

Przeczytaj inne artykuły: artykuły i publikacje
Nowe Zęby w Jeden Dzień  oryginalna metoda: www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt