Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska | Agnieszka Sicińska Implanty Zębów

Nowe Zęby w Jeden Dzień – stały most zębowy na 4 implantach to komfort, estetyka i bezpieczeństwo.

Zdjęcie pantomogramów - Nowe Zęby w Jeden Dzień

Metoda Zęby w Jeden Dzień  | Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska,
pozwala cieszyć się nowym uśmiechem już w dniu zabiegu osadzenia implantów. Pozwala, zaoszczędzić czas i skraca znacząco czas leczenia.

Jest znakomitą i sprawdzoną metodą na uzyskanie pełnego łuku zębowego, protezy zębowej na 4 implantach w trakcie jednej wizyty. Wykorzystanie nowoczesnych implantów Straumann i Neodent gwarantuje sukces leczenia. Implanty Neodent i Straumann pozwalają na najbezpieczniejsze połączenie implantu i łącznika protetycznego. Dzięki możliwości zastosowania różnych systemów implantologicznych metoda pozwala na 3 standardy leczenia do wyboru pacjenta. Wariant Ekonomiczny, standardowy i premium. W każdym przypadku pacjent wychodzi z natychmiastowym, stałym mostem na implantach w dniu zabiegu.

Nowe Zęby w Jeden Dzień przykład po zabiegu.Nowe Zęby w Jeden Dzień przykład po zabiegu.

Dlaczego metoda Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska ?

 • NATYCHMIASTOWY EFEKT W DNIU ZABIEGU

  W dniu zabiegu usuwamy przeznaczone do usunięcia zęby, wszczepiamy implanty i osadzamy na nich stały most natychmiastowy. Pacjent może wrócić do życia społecznego i komfortowo funkcjonować natychmiast po zabiegu.

 • MINIMALNY CZAS LECZENIA

  Metoda pozwala na wszczepienie implantów bez konieczności odbudowy kości. Osadzenie implantów zębowych pod kątem daje możliwość maksymalnego zakotwiczenia implantów i ich najlepszą stabilizację.

 • METODA POZWALA NA OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW LECZENIA

  Podczas zabiegu stosujemy mniej implantów zębowych i pomijamy koszty odbudowy kości. W tradycyjnej metodzie stosuje się w celu odbudowy pełnego łuku zębowego co najmniej 6 implantów i kosztowne zabiegi odbudowy tkanki kostnej.

 • ZĘBY W JEDEN DZIEŃ ® Agnieszka Sicińska

  Metoda pozwala uzyskać przewidywalny i długofalowy efekt leczenia. Można zastosować ją zarówno u pacjentów młodszych jak i starszych.

Koszt zabiegu odbudowy zębów metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

Most zębowy natychmiastowy stały na 4 implantach kosztuje (w zależności od systemu implantologicznego) od 29 800 zł (łuk zębowy).

Cena zawiera 4 implanty Neodent, modelowanie wyrostka zębodołowego odpowiednio szczęki albo żuchwy, szablon chirurgiczny, natychmiastowy tymczasowy most na tych implantach, zdjęcie kontrolne po zabiegu. Cena nie zawiera: ewentualnych koniecznych ekstrakcji zębów lub sedacji. Cały zabieg wykonujemy na jednej wizycie, jednego dnia. Wymagana wizyta konsultacyjna przed zabiegiem.

EFEKTY PO LECZENIU METODĄ NOWE ZĘBY W JEDEN DZIEŃ – Agnieszka Sicińska ®

Nowe Zęby w Jeden Dzień przykład po zabiegu.

Nowe Zęby w Jeden Dzień przykład po zabiegu.

Nowe Zęby w Jeden Dzień przykład po zabiegu.

Nowe Zęby w Jeden Dzień przykład po zabiegu.


Dzięki temu że jestem lekarzem i nie reprezentuję żadnej firmy implantologicznej dokonuję dla moich pacjentów wyboru systemów implantologicznych i metod leczenia zgodnych z moją najlepszą wiedzą medyczną i doświadczeniem. 
W tej chwili moim wyborem są implanty szwajcarskiej firmy Straumann i ekonomiczne brazylijskie implanty Neodent. Uważam że jest to najlepsza na rynku oferta pozwalająca na uzyskanie optymalnych efektów leczenia tą metodą.

Agnieszka Sicińska

Dr Agnieszka Sicińska implantologią zajmuję się od 1992 roku. W trakcie swojej pracy zawodowej wszczepiła ponad 15000 implantów, wykonała ponad 1000 zabiegów techniką ProArch i NeoArch oraz 20000 pełnych rekonstrukcji uśmiechów porcelanowymi zębami. Cały czas doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w spotkaniach naukowych i kongresach, śledząc najnowsze metody leczenia.

IMPLANTY ZĘBÓW – STOMATOLOG AGNIESZKA SICIŃSKA

GABINET – WARSZAWA 02-566 UL. PUŁAWSKA 2 PLAC UNII (BUDYNEK A) STOMATOLOGIA LUXMED

UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ Z PLANEM LECZENIA I KOSZTORYSEM ZABIEGU TELEFONICZNIE

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt