Most zębowy na 4 implantach dla kogo jest ta metoda leczenia

Most zębowy na 4 implantach w Jeden Dzień, na jednej wizycie.

Metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska, pozwala cieszyć się nowym uśmiechem już w dniu zabiegu osadzenia implantów. Pozwala zaoszczędzić czas i skraca znacząco czas leczenia.

W tej metodzie nie odbudowujemy kości. Nie stosujemy żadnych materiałów służących do odbudowy tkanki kostnej. Implanty wszczepiamy tylko w kość którą dysponuje pacjent. Implanty w tej metodzie muszą być osadzone w bardzo konkretny sposób. Potrzebna jest odpowiednia ilość kości własnej pacjenta. Nie potrzeba dużo tej tkanki, jednak potrzebne jest pewne minimum. Na 4 implantach można natychmiast po zabiegu osadzić nowe, natychmiastowe zęby w jeden dzień. Mogą one służyć do długoterminowego korzystania. Zakres łuku jest uzależniony od indywidualnych warunków u pacjenta.

Najistotniejsze, że w czasie jednego zabiegu możemy usunąć przeznaczone do usunięcia zęby, osadzić implanty i nowe zęby. Są także dobre wiadomości dla pacjentów mających niewystarczającą ilość tkanki kostnej do osadzenia implantów. Tkankę tę możemy w różny sposób odtwarzać i mimo istniejącego deficytu kości osadzać implanty, tak aby pacjenci mogli cieszyć się pięknym uśmiechem na implantach a nawet nowymi zębami uzyskanymi w jeden dzień. Granice implantologii są naprawdę szerokie. Potrzebne jest dobre zaplanowanie leczenia, doświadczony lekarz i decyzja pacjenta o podjęciu leczenia. Dla każdego można znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

JAK UZYSKAĆ NOWE ZĘBY W JEDEN DZIEŃ?

Niektórzy pacjenci zgłaszali się na konsultację po wizytach w różnych innych gabinetach. Wielu z nich przychodziło z zapytaniem jak to jest możliwe, że inny dentysta kazał czekać na założenie mostu na implantach pół roku, a nasza metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień pozwala na natychmiastowe zastosowanie mostów przykręcanych do implantów i nie ma konieczności czekania miesiącami na uśmiech.

Metoda opiera się na dobrej stabilizacji pierwotnej implantów, strategicznym ich usytuowaniu i, co najistotniejsze, zastosowaniu natychmiastowego mostu, który szynuje nowo wstawione implanty i działa jak orteza w ortopedii. Przykręcenie mostu do implantów daje im lepszą stabilizację. Pacjenci, którzy po okresie wgajania implantów zdecydowali się na wykonanie mostów porcelanowych albo mostów licowanych akrylem na podbudowie metalowej wycinanej metodą CADCAM mieli możliwość zadecydowania o różnych estetycznych szczegółach nowych uzupełnień protetycznych.

Proces wykonywania mostu porcelanowego albo licowanego akrylem przebiega etapami, trwa kilka tygodni. W trakcie wykonywania takiego mostu pacjent cały czas korzysta z mostu natychmiastowego i nigdy nie opuszcza gabinetu bez zębów. W trakcie procesu wykonywania mostu porcelanowego albo licowanego akrylem przewidziane są przymiarki, a pacjent widzi efekty, nie ma niespodzianek. Jest oczywiście możliwe wykonanie dokładnej kopii mostu natychmiastowego, jeżeli ktoś ma takie życzenie.

przed i po zabiegu

JAK ZACZĄĆ?

KROK I – WIZYTA KONSULTACYJNA

NA WIZYCIE ZAPLANUJĘ LECZENIE I WYKONAM NIEZBĘDNE POMIARY PRZED ZABIEGIEM.
ELEMENTEM KONSULTACJI JEST TAKŻE PRZYGOTOWANIE KOSZTORYSU, CZĘSTO WARIANTOWEGO.
NA TEJ SAMEJ WIZYCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOGODNEGO FINANSOWANIA RATALNEGO.

KROK II – PRZEPROWADZENIE ZABIEGU

WYKONUJEMY ZABIEG I OSADZAMY UZGODNIONĄ PRACĘ PROTETYCZNĄ,
UMOŻLIWIAJĄCĄ KOMFORTOWE FUNKCJONOWANIE NATYCHMIAST PO ZABIEGU.

KROK III – PROTETYKA I WIZYTA KONTROLNA

PO KILKU MIESIĄCACH PODEJMUJEMY DECYZJĘ, CZY I KIEDY WYKONUJEMY DOCELOWĄ PRACĘ PROTETYCZNĄ
USTALIMY RÓWNIEŻ PLAN WIZYT KONTROLNYCH.

ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ KONSULTACYJNĄ.

Od poniedziałku do piątku 08.00 – 20.00 | sobota 08.00 – 14.30

666 079 420 | 666 079 422

LUB PRZEZ KALENDARZ ONLINE (ZNANY LEKARZ)

Zapraszam Agnieszka Sicińska

        

Pacjentów zapraszam do gabinetu w Warszawie:
PLAC UNII budynek A, Puławska 2, 02-566 Warszawa | Stomatologia Luxmed

😮

15000 IMPLANTÓW

W MOJEJ KARIERZE WSZCZEPIŁAM
PONAD 15000 IMPLANTÓW.
ZROBIŁAM  PONAD 1000 ZABIEGÓW ALL ON 4, PROARCH
ORAZ 20000 PEŁNYCH REKONSTRUKCJI UŚMIECHÓW

 🙂

WIĘKSZOŚĆ MOICH PACJENTÓW
INFORMUJE MNIE, ŻE POWTÓRZYŁABY
ZABIEG I ŻE DOBRZE ZAINWESTOWALI PIENIĄDZE.

15 min

ZABIEG WSZCZEPIENIA POJEDYNCZEGO IMPLANTU
MOŻE TRWAĆ NAWET 15 MINUT

 Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Agnieszka Sicińska

W TRAKCIE JEDNEJ WIZYTY
PACJENT OPUSZCZA GABINET
MAJĄC PRZYKRĘCONE DO IMPLANTÓW
PROTEZY ZĘBOWE (MOSTY NATYCHMIASTOWE)

😉

WIELU PACJENTOM PRZYWRÓCIŁAM
PEWNOŚĆ SIEBIE I RADOŚĆ ŻYCIA

Opinie pacjentów

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt