Jak najlepiej zaplanować leczenie metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień – Agnieszka Sicińska ®

planowanie leczenia metodą Nowe Zęby w Jeden DzieńPo pierwsze koniecznie ZACZYNAMY od zaprojektowania uśmiechu. Lekarz powinien działać jak architekt przygotowujący koncepcję, którą przedstawi klientowi, w tym przypadku będzie to pacjent. Projektując natychmiastowy most na implantach trzeba wziąć pod uwagę jak będzie pacjent wyglądał w uśmiechu, a także zastosować ważne zasady obowiązujące przy projektowaniu mostów protetycznych. Kształt i kolor zębów ustalane są w trakcie przyjemnej wizyty przygotowawczej. Dopiero kiedy wiemy, jak ma wyglądać uśmiech pacjenta, czyli kiedy wiemy do czego dążymy zaprojektujemy optymalne pozycje implantów. To bardzo ważny moment mający wpływ na przebieg całego dalszego leczenia.

Projektowanie pozwala na najlepsze i najbezpieczniejsze wykonanie zabiegu w najkrótszym możliwym czasie. Jeżeli implanty zostaną wkręcone bez projektu mostu, mogą znaleźć się w bardzo niekorzystnych pozycjach. Czasami, kiedy trafia do mnie pacjent z już założonymi implantami, które znajdują się w niekorzystnych pozycjach. Niestety muszę usuwać takie implanty!

Tajemnicą sprawnie przeprowadzonego zabiegu Nowe Zęby w Jeden Dzień jest właściwe projektowanie. W mojej opinii szacunek dla pacjenta nakazuje lekarzowi zadbać o to, jak pacjent będzie funkcjonował w życiu społecznym po zabiegu. Samo wkręcenie implantów to dopiero początek. Zabieg się kończy a pacjent idzie do domu. W mojej opinii konieczne jest zapewnienie pacjentowi maksymalnie komfortowych warunków w okresie wgajania się implantów. Nie wyobrażam sobie abym miała skazać kogoś na półroczne ukrywanie się z powodu braku zębów po zabiegu implantacji. Spotykam zrozpaczonych pacjentów, którym nie zaproponowano niczego na okres wgajania się implantów. Mają po prostu czekać a całe otoczenie dowie się, że pacjent taki utracił zęby! Taka sytuacja jest nie do przyjęcia w dzisiejszej dobie!

Elegancka kobieta, która ostatnio trafiła do mnie na konsultację miała chodzić BEZ ZĘBÓW nie wiadomo jak długo ponieważ nie było konkretnego planu leczenia! Od zawsze obowiązuje zasada: najpierw pomyśl , potem zrób! Troska o pacjenta to nie tylko wykonany zabieg, wszczepione implanty. To o wiele więcej. Warto postawić się w sytuacji osoby, która ponosi nie małe koszty związane z zabiegami implantologicznymi a z zabiegu wychodzi bezzębna…..

uśmiechy pacjentów z mostami natychmiastowymi

Metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień – Agnieszka Sicińska ® opiera się na poszanowaniu osoby pacjenta i na najnowszej technologii pozwalającej na komfort uzyskania nowego pełnego uśmiechu w jeden dzień. Wspaniałe jest to, że stosują metodę Nowe Zęby w Jeden Dzień możemy w trakcie jednej wizyty odbudować cały uśmiech. W trakcie jednej wizyty można i warto, jeżeli jest taka potrzeba odbudować zarówno dolny i górny łuk zębowy, mostami na stałe przykręconymi do implantów. Takie postępowanie pozwala na optymalne zaprojektowanie uśmiechu. Można wówczas pozwolić sobie na wymarzony piękny kolor zębów, zadecydować o ich długości i o tym czy pokazujemy w uśmiechu więcej górnych zębów. Wszystko jest możliwe i to w trakcie jednego dnia!

6 powodów stosowania natychmiastowych mostów na implantach metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień – Agnieszka Sicińska ®

– natychmiast po zabiegu pacjent ma przykręcone do implantów mosty.

– brak krępujących sytuacji społecznych związanych z brakiem zębów

– lepsze gojenie błony śluzowej jamy ustnej po zabiegu

– lepsze warunki wgajania się implantów, sztywne utrzymanie, mosty działają jak szyna albo orteza

– korzystna cena

– natychmiastowe mosty na implantach Nowe Zęby w Jeden Dzień® można zastosować na różnych systemach implantologicznych, także na implantach zygoma

Przeczytaj także artykuł: kiedy zastosować sztuczne dziąsło a kiedy nie?
Nowe Zęby w Jeden Dzień  oryginalna metoda: www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt