Jak podjąć właściwą decyzję o leczeniu implantologicznym?


Pacjenci często zadają pytania dotyczące kosztów leczenia implantologicznego. Oczywiście praktycznie nie jest możliwe udzielenie precyzyjnej a nawet przybliżonej odpowiedzi na pytanie jaki jest koszt takiego leczenia.

Na przykład na pytanie ile kosztuje uzupełnienie całej szczęki górnej implantami, nie ma jednej uniwersalnej nawet przybliżonej odpowiedzi. Jeżeli zrobimy zęby bez żadnej odbudowy kości czyli 4 implanty i stały most, koszt wyniesie od 28350 pln. Jeżeli odbudujemy brakującą kość osadzimy 6 implantów koszty zaczynają się od 40 tys pln.

Można wykonać także luksusowe zabiegi tak, że jeden implant odpowiada jednemu zębowi a wówczas koszty są znacznie wyższe. To wszystko są odpowiedzi na jedno pytanie o koszty leczenia implantologicznego jednej szczęki. Pamiętajmy że implanty zębów to inwestycja w siebie. Zawsze ale to zawsze mamy je przy sobie. Inne inwestycje, jak samochody albo buty nie zawsze mamy przy sobie. Zdrowo wyglądający ujmujący uśmiech odmładza, ułatwia kontakty międzyludzkie daje poczucie sukcesu i zdrowia. Tak mówią moi powracający na wizyty kontrolne pacjenci i to jest prawda!

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się jaki będzie koszt zabiegu, zadzwoń i zarezerwuj wizytę konsultacyjną!.

Zadzwoń i umów wizytę:

Umów się na konsultację implantologiczną już dziś!

Lekarz Stomatolog, Implantolog Agnieszka Sicińska

ZADZWOŃ POD NUMER

722 238 558 | 666 079 420

Lub umów się przez kalendarz wizyt online Znany Lekarz 24/7

Znany Lekarz Agnieszka Sicińska

👇
Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt