Leczenie implantologiczne | Agnieszka Sicinska Implanty Zębów

Jak podjąć właściwą decyzję o leczeniu implantologicznym?


Pacjenci często zadają pytania dotyczące kosztów leczenia implantologicznego. Oczywiście praktycznie nie jest możliwe udzielenie precyzyjnej a nawet przybliżonej odpowiedzi na pytanie jaki jest koszt takiego leczenia.

Na przykład na pytanie ile kosztuje uzupełnienie całej szczęki górnej implantami, nie ma jednej uniwersalnej nawet przybliżonej odpowiedzi. Jeżeli pacjent decyduje się i ma możliwości, koszt 2 implantów i wyjmowanej protezy może zamknąć się w kwocie 13 tys pln. Jeżeli natomiast zrobimy bez żadnej odbudowy kości 4 implanty i stały most, koszt wyniesie od 27 tys pln. Jeżeli odbudujemy brakującą kość osadzimy 6 implantów koszty zaczynają się od 40 tys pln.

Można wykonać także luksusowe zabiegi tak, że jeden implant odpowiada jednemu zębowi a wówczas koszty są znacznie wyższe. To wszystko są odpowiedzi na jedno pytanie o koszty leczenia implantologicznego jednej szczęki. Pamiętajmy że implanty zębów to inwestycja w siebie. Zawsze ale to zawsze mamy je przy sobie. Inne inwestycje, jak samochody albo buty nie zawsze mamy przy sobie. Zdrowo wyglądający ujmujący uśmiech odmładza, ułatwia kontakty międzyludzkie daje poczucie sukcesu i zdrowia. Tak mówią moi powracający na wizyty kontrolne pacjenci i to jest prawda!

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się jaki będzie koszt zabiegu, zadzwoń i zarezerwuj wizytę konsultacyjną!.

Na wizycie poza konsultacją otrzymasz indywidualny plan leczenia oraz kosztorys zabiegu.
(koszt wizyty konsultacyjnej 150 zł).
Na miejscu wykonujemy diagnostykę, zdjęcia rtg.

Zadzwoń i umów wizytę:

Informacja i rejestracja wizyty:
poniedziałek piątek 08.00-20.00

666 079 420

lub przez kalendarz online (znany lekarz)

Przyjmuję w placówce:   Warszawa, Nowowiejska 37 Eurodental

zapraszam
Agnieszka Sicińska

Agnieszka Ewa Sicińska – ZnanyLekarz.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt