Implanty zygomatyczne jako koło ratunkowe.

implanty jażmowe w metodzie Nowe Zęby w Jeden Dzień

Implanty zygomatyczne przeznaczone są dla osób, które straciły w szczęce tkankę kostną. Z pozoru wydawać by się mogło, że nic nie można już zrobić i pacjent jest skazany na wyjmowaną ruchomą protezę. A jednak jest szansa i nadzieja. Taki pacjent może nawet w dniu zabiegu osadzenia implantów uzyskać NATYCHMIASTOWY niewyjmowany most przykręcony na implantach metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień ®. Rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zastosowanie implantów zygomatycznych. Stosujemy je w bardzo trudnych sytuacjach. Implanty zygomatyczne wszczepiamy inaczej niż klasyczne. Mają one pomiędzy 3,5 a 5 cm długości i opierają się na kości, której nazwa anatomiczna brzmi wyrostek jarzmowy, po łacinie „Processus Zygomaticus” i stąd ich nazwa.

Usmiech po leczeniu implantologicznym

Drugim punktem podparcia dla implantów jarzmowych jest kość podniebienna. Wkręcane są z taką siłą, że można je obciążać natychmiastowo, czyli natychmiast w dniu zabiegu pacjent może uzyskać natychmiastowe mosty. Implanty jarzmowe, czyli zygomatyczne mają zastosowanie w metodzie Nowe Zęby w Jeden Dzień – Agnieszka Sicińska ®.

implanty zygomatyczne koło ratunkowe

Pacjent, który zgłasza się z powodu takiego ubytku kości, że nie może nosić żadnych, nawet zwykłych protez po zabiegu z zastosowaniem implantów jarzmowych wychodzi z mostem na stałe przykręconym do implantów. To wszystko odbywa się na jednej wizycie, jednego dnia. Zabieg osadzania 4 implantów zygomatycznych trwa około 1-2 godziny. W trakcie zabiegu pacjent ma przykręcony most i jest to proteza bez podniebienia. Takie rozwiązanie protetyczne nie porusza się, jest stabilnie osadzone w ustach i pozwala pacjentowi na normalne funkcjonowanie natychmiast po zabiegu. Po okresie wgajania implantów można zastosować mosty porcelanowe. Zdarzają się sytuacje, kiedy pacjent zgłasza się z powodu powikłań poprzedniego leczenia a utrata kości jest znaczna. Implanty zygomatyczne mogą także uratować taką sytuację a pacjent opuszcza gabinet z nowymi zębami. Implanty jarzmowe działają jak koło ratunkowe!

Nawet bardzo trudne sytuacje można rozwiązać i zapewnić pacjentowi komfort stosując metodę Nowe Zęby w Jeden Dzień .

Przeczytaj inne artykuły: artykuły i publikacje
Nowe Zęby w Jeden Dzień  oryginalna metoda: www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt