Rok 2021 z metodą Nowe Zęby w Jeden Dzień – Agnieszka Sicińska ®

Rok 2021 zapisał się u mnie pod hasłem Nowe Zęby w Jeden Dzień. Ogromna większość moich pacjentów skorzystała z tej metody leczenia. Całkowity brak zębów a także sytuacje, kiedy wiadomo, że wszystkie zęby są do usunięcia mogą być powodem stresu, niepokoju i problemów z podjęciem decyzji o leczeniu. Możliwość przeprowadzenia całego zabiegu, od usunięcia zębów poprzez zastosowanie implantów aż do osadzenia przykręconego na stałe mostu do implantów osadzonych tego samego dnia stwarza zupełnie nową perspektywę. Mimo całkowitego bezzębia, pacjent już w dniu zabiegu może cieszyć się nowym uśmiechem.

Metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień – Agnieszka Sicińska ® pozwala na taki właśnie komfort. Nie ma potrzeby ani sensu czekania miesiącami na mosty na implantach w krępującej sytuacji, kiedy pacjent musi sobie radzić w sytuacjach zawodowych i społecznych nie mając zębów. Także w bardzo trudnych warunkach, kiedy zaniki kostne są naprawdę znaczne oryginalna metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ® daje możliwości zastosowania natychmiastowego uśmiechu na implantach. Kiedy warunki są wyjątkowo trudne i nie ma innej możliwości możemy zastosować implanty zygomatyczne, a na nich oparte mosty na implantach już w dniu zabiegu.

Nowe Zęby w Jeden Dzień

Zabieg w jednym dniu z minimalną rekonstrukcją kości.

Wszelkie zabiegi odbudowy kości są znakomite i stosuję takie zabiegi u moich pacjentów od wielu lat. Można rekonstruować zębodół po usunięciu zęba, a także robić większe zabiegi jak augmentacja – odbudowa kości wyrostka zębodołowego w okolicy zatok szczękowych, można odbudowywać w różny sposób kości żuchwy. Problem z zabiegami rekonstrukcji kości jest taki, że stanowią dodatkowy niemały koszt i ryzyko niepowodzenia zabiegu. Wada jest także taka, że implanty w odbudowanej świeżo kości nie mogą stanowić filaru dla mostów natychmiastowych. Oczywiście można tymczasowy most natychmiastowy oprzeć na implantach, które umieszczone są w istniejącej kości pacjenta a na obciążenie implantów stojących w kości odbudowanej poczekać aż wszystko się zagoi. Można stosować rożne metody osadzania implantów, odbudów tkanek i mostów protetycznych.

Zabiegi robione metodą Nowe Zęby w Jeden dzień opierają się na minimalnej rekonstrukcji (odbudowie kości) a często nie ma potrzeby odbudowy jej. Zasadą zabiegu Nowe zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ® jest takie założenie implantów aby mocno stały nawet w słabej kości. Oczywiście koniecznie trzeba zastosować odpowiednia procedurę postępowania chirurgicznego. Ważne jest, że pacjent ma możliwość uzyskać różnymi metodami Nowe Zęby na jednej wizycie.

Oryginalna metoda Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ®
posiada nazwę i logo ze znakiem ® – znak towarowy zastrzeżony.

Dbając o jakość zabiegów tą metodą, klinika lub lekarz
powinien posiadać licencję na korzystanie ze znaku
„Zęby w Jeden Dzień | Nowe Zęby w Jeden Dzień Agnieszka Sicińska ®”

www.zebywjedendzien.pl

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie lub zadzwoń i umów wizytę konsultacyjną +48 722 238 558

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt