Implanty zębów jaki wybrać system? | Agnieszka Sicinska

Jaki system wybrać?
Czym różnią się systemy implantologiczne?

Wiedza pacjentów na temat systemów implantologicznych jest duża. Widać, że przed wizytą konsultacyjną przychodzą już z wybraną marką implantu. To dobrze świadczy o świadomości pacjentów.  Jednak na ostateczną decyzję ma wpływ lekarz, który będzie wykonywał zabieg. To wspólna decyzja lekarza i pacjenta podjęta po wykonaniu badań oceniających środowisko, w jakim będzie wszczepiany implant.

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie takiego systemu, w którym można na jednej wizycie usunąć ząb, wszczepić implant i obciążyć  go koroną.

Do takich zabiegów dobrze użyć implantów Straumann, lub Neodent, które są implantami „agresywnymi” dobrze łączącymi się z kością, dobrze się trzymającymi i stabilnymi. Implanty Astra przeznaczone są do słabej, miękkiej kości. Nie jest to system stworzony do natychmiastowego obciążenia.

Implanty Bego to dobry system, przeznaczony do natychmiastowego obciążenia.
Natychmiastowe obciążenie – komfort i bezpieczeństwo. Jeśli lekarz usuwa ząb to organizm dostaje sygnał – mam się goić. Jeśli oszukamy organizm i natychmiast obciążymy implant zajdą takie same mechanizmy, ale będzie to komfort dla gojenia.

Implanty Zębów Agnieszka Sicińska
Korzystam z systemów implantologicznych – Straumann, Neodent, Bego, Astra.

>> czy można w ciągu jednego dnia wyjść z gabinetu dentystycznego z pięknym uśmiechem? <<

Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt