All on 4 - Stałe zęby na implantach | Agnieszka Sicinska
implanty zębów     protetyka     rekonstrukcje     licówki     all on 4

All on four (All-on-4, All-on-four, Allon4) stały łuk zębowy, proteza na implantach

Metoda leczenia implantologicznego zwana All on 4™ ( w prostym tłumaczeniu „całość na czterech implantach”) jest przeznaczona do leczenia pacjentów, którzy utracili bądź mają zakwalifikowane do usunięcia wszystkie zęby w żuchwie, szczęce lub w obrębie całej jamy ustnej.  Wyjątkowość metody All on four™ polega na optymalnym wykorzystaniu istniejących warunków kostnych i precyzyjnej lokalizacji implantów, bez konieczności odbudowy kości.

Pozwala to znacznie obniżyć koszty leczenia i uniknąć ewentualnych powikłań po zabiegach rekonstrukcyjnych. Istotne jest to, że pacjent w trakcie jednego zabiegu może mieć usunięte zęby, osadzone implanty i przykręcone mosty (na stałe) czyli opuszcza klinikę z uzębieniem, nie wymagającym wyjmowania.

To czy będzie to uzębienie docelowe, poddawane korekcie po pełnym wygojeniu implantów, czy zamieni je na inną pracę protetyczną, zależy od decyzji pacjenta. Niestety nie każdy pacjent może być zakwalifikowany do leczenia tą metodą. Pacjent, którego możemy leczyć bez odtwarzania tkanki kostnej musi mimo zaawansowania techniki All on four™, dysponować wystarczającą ilością kości. Dlatego też bezwzględnym warunkiem do oceny możliwości przeprowadzenia leczenia bez odtwarzania tkanki kostnej jest wykonanie analizy radiologicznej.

[ PRZECZYTAJ TEŻ >>  CAŁY ŁUK ZĘBOWY NA 4 IMPLANTACH,
DLA KOGO JEST TA METODA LECZENIA
?]

 

implanty zębów     protetyka     rekonstrukcje     licówki     all on 4
Kontakt

Zostaw wiadomość, skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt